Atlantský gen

Atlantský gen - A.G. Riddle | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
A.G. Riddle
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Atlantský gen.pdf


Chcete si knihu přečíst?Atlantský gen ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor A.G. Riddle. Číst Atlantský gen Online je nyní tak snadné!

POPIS


Světový bestseller. Prodáno 1 500 000 výtisků. Lidstvo před 70 000 lety málem vymřelo. Přežili jsme, ale nikdo netušil jak. Až do této chvíle. Schyluje se k odpočítávání do další fáze vývoje člověka – a lidstvo už tentokrát přežít nemusí. Immariové umějí zachovat tajemství. Dva tisíce let zatajovali pravdu o evoluci lidstva a pátrali po odvěkém nepříteli – hrozbě schopné lidstvo vyhladit. Teď je jejich pátrání u konce. Výzkumná loď objeví u pobřeží Antarktidy tajemnou stavbu vězící hluboko v ledovci. Je tam už tisíce let a něco ji hlídá. Zatímco immariové se k ní sbíhají, aby uskutečnili svůj plán, brilantní genetička učiní objev, který by mohl vše změnit. Doktorka Kate Warnerová se odstěhovala do hlavního indonéského města Jakarty, aby unikla své minulosti. Ještě se ani nevzpamatovala z toho, co ji postihlo, a už se jí podařil průlomový objev neuvěřitelného významu – lék na autismus. Nebo si to alespoň myslí. Ve skutečnosti objevila něco mnohem nebezpečnějšího – pro ni i celé lidstvo. Její práce by mohla být klíčem k další fázi vývoje člověka. V rukou immariů by znamenala konec lidstva, jak je známe. Agent David Vale se deset let snaží immarie zastavit. Už mu dochází čas. Jeho informátor je mrtvý. Jeho organizace byla infiltrována. Jeho nepřátelé jdou po jeho stopě. Když však David obdrží šifrovanou zprávu týkající se immarijského útoku, riskuje vše, aby zachránil člověka, který mu může pomoci ji rozluštit – doktorku Kate Warnerovou. Kate s Davidem musejí narychlo odhalit celosvětové spiknutí a zjistit pravdu o atlantském genu… a původu lidstva. Jejich pouť je zavede do nejodlehlejších koutů zeměkoule i na tajná místa jejich minulostí. Immariové jsou jim v patách a nezastaví se před ničím, jen aby získali výsledky Katina výzkumu a nastolili další fázi vývoje lidstva – i za cenu vyvraždění 99,9 % světové populace. David a Kate je mohou zastavit… pokud dokážou důvěřovat jeden druhému. A zůstat naživu.


...ntis Gene: A Thriller (The Origin Mystery, Book 1) - Kindle edition by Riddle, A ... Review: "The Atlantis Gene," A.G. Riddle - Errant Dreams ... .G.. Download it once and read it on your Kindle device, PC, phones or tablets. Use features like bookmarks, note taking and highlighting while reading The Atlantis Gene: A Thriller (The Origin Mystery, Book 1). THE ATLANTIS GENE is a thought-provoking techno-thriller about global genetic experiments, ancient conspiracies, and the mysteries of human evolution. Its complex characters and historical and scientific details will stay with yo ... Atlantis in popular culture - Wikipedia ... . Its complex characters and historical and scientific details will stay with you long after you finish. This sci-fi adventure is the first book in A.G. Riddle's Origin Mystery Series. The Atlantis Gene is the first in the trilogy The Origin Mystery; subsequent titles are The Atlantis Plague and The Atlantis World. An article entitled "Once We Were Not Alone" that appeared in Scientific America in 2000 presented some of the scientific information Riddle uses in his books. The article offers that...SOUVISEJÍCÍ KNIHY