Teror ctnosti: O hranicích názorové svobody v Německu

Teror ctnosti: O hranicích názorové svobody v Německu - Thilo Sarrazin | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Thilo Sarrazin
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Teror ctnosti: O hranicích názorové svobody v Německu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Teror ctnosti: O hranicích názorové svobody v Německu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Thilo Sarrazin. Číst Teror ctnosti: O hranicích názorové svobody v Německu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kdo rozhoduje o tom, co se smí říkat, a o čem je třeba mlčet? Názorová svoboda je v naší zemi zaručena ústavou. Avšak jak je tomu opravdu? V realitě se neustále střetáváme se zákazy něco si myslet a veřejně o tom hovořit. Velmi snadno se tak ocitáme u hranic toho, co lze veřejně sdělovat. Autor analyzuje konformismus bující všude kolem nás a konstatuje: Kdo vyslovuje názory nebo konstruuje souvislosti, které nezapadají do právě vládnoucího obrazu světa, bývá bez rozpaků označen za provokatéra. S jemu vlastní myšlenkovou pronikavostí staví Thilo Sarrazin tyto postoje a praktiky na pranýř, ukazuje, odkud pocházejí jejich příčiny, a pojmenovává čtrnáct zákazů myslet a hovořit ovládajících naši dobu.


...tnosti: O hranicích názorové svobody v Německu ... Teror ctnosti : o hranicích názorové svobody v Německu ... . Thilo Sarrazin Nakladatel: ... Teror ctnosti O hranicích názorové svobody v Německu. Čtenářské recenze (1) Magazín OKO (1) Autoři; Kategorie a témata ... Teror ctnosti Autor: Sarrazin, Thilo Nakladatel: Academia EAN: 9788020024688 ISBN: Teror ctnosti - O hranicích názorové svobody v Německu 2015; Přání otcem myšlenky 2017; Evropa Euro nepotřebuje 2013; Kniha Teror ctnosti - O hranicích názorové svobody v Německu je v. Právě čtených: 1x: Přečtených: 17x: Teror ... Teror ctnosti - O hranicích názorové svobody v Německu ... ... . Právě čtených: 1x: Přečtených: 17x: Teror ctnosti book. Read 5 reviews from the world's largest community for readers. Kdo rozhoduje o tom, co se smí říkat, a o čem je třeba mlčet? Názorová... AB Antikvariát Brno; Teror ctnosti. O hranicích názorové svobody v Německu - Thilo Sa...SOUVISEJÍCÍ KNIHY