Sny Olavovy

Sny Olavovy - Jon Fosse | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jon Fosse
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Sny Olavovy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Sny Olavovy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jon Fosse. Číst Sny Olavovy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Druhá část trilogie jednoho z nejpozoruhodnějších norských autorů pokračuje ve vyprávění nadčasového příběhu mladých milenců a čerstvých rodičů. Asle a Alida utíkají z Bjorgvinu, jak se kdysi jmenoval přístav Bergen. Usadí se v odlehlé zátoce, změní si jména a rádi by zapomněli na minulost i vlastní temné činy. Asle se však musí do Bjorgvinu ještě vrátit a vyřídit jakousi záležitost. Město plné lákadel, otupujících jeho ostražitost, se ale stává pastí. A navíc se zdá, jako by ho obávaná minulost nemilosrdně přitahovala… Sny Olavovy jsou podivuhodně komponovaným textem, který čtenářům předestírá zásadní otázky lidské identity a existence. Co je sen a co skutečnost? A lze uprchnout před sebou samým?


...avovy mě svou podmanivostí, snovými obrazy prolínajícími se se skutečností a hudebností, která vystupuje zpoza opakujících se motivů přenáší do jiného světa ... Na sklonku dne - Jon Fosse | Knihy Dobrovský ... . Světa, ve kterém je každé slovo notou a celek tou nejmelancholističtější melodií. Je to svět Jona Fosseho. Všechny informace o produktu Kniha Sny Olavovy - Jon Fosse, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Sny Olavovy - Jon Fosse. Kniha: Sny Olavovy - Jon Fosse. Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou, GLS, Zásilkovnou či s vyzvedn ... Sny Olavovy | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Kniha: Sny Olavovy - Jon Fosse. Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou, GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni. Fosse, Jon: Sny Olavovy. Apokalyptický příbě...SOUVISEJÍCÍ KNIHY