Ve škole jsou vši!

Ve škole jsou vši! - Séverine Duchesne | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Séverine Duchesne
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Ve škole jsou vši!.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ve škole jsou vši! ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Séverine Duchesne. Číst Ve škole jsou vši! Online je nyní tak snadné!

POPIS


Na začátku školního roku se všichni po prázdninách šťastně shledáváme se svými kamarády. Ve škole jsou ale i nějací nevítaní hosté. Stálice vlasové pokrývky mladších žáků obávané vši! Přesvědčte se, rodičové, o tom, že vši nejsou krvežízniví paraziti, ale že jsou ve škole z jediného prostého důvodu: Aby se něco naučily! Vším se stejně jako dětem bude hodit umět číst (kvůli etiketám na šamponech) a počítat (Víte, kolik má průměrná veš příbuzných? Nepočítaně!). Ty pokročilejší se na vyšších stupních dozvědí něco o anatomii vlasu. Rok uteče jako voda a jsou tu zase prázdniny. Nezoufejte, děti, vešky pojedou na tábor s vámi! Tato vtipná knížka o vších pro všechny je plná bláznivých celostránkových ilustrací a pobaví děti i dospělé.


...ětská (Pediculus capitis) je bezk řídlý hmyz, který žije pouze ve vlasech lidí, nej čast ěji dětí ve v ěku 6-15 let ... Ve škole jsou vši! Svojtka & Co. s. r. o. ... . Bodá a saje krev. Délka jejich těla se pohybuje mezi 2-3,5 mm. Vši mají 3 páry nohou, jsou opat řené silnými drápy, jimiž se pevn ě p řidržují vlas ů. Ve škole jsou vši! je zábavná knížka, která dětem přibližuje tento velice častý problém, který se vyskytuje ve školách i na táborech. Dětem je v knížce ukázán tento problém velice vtipně, ale ne pouze vtipně, dozví se i docela zajímavé informace o t ... Vši ve škole - kdo má povinnost likvidovat? | Názor z ... ... . Dětem je v knížce ukázán tento problém velice vtipně, ale ne pouze vtipně, dozví se i docela zajímavé informace o těchto breberkách, ale také anatomické informace o vlasech. Vši mají 3 páry nohou, jsou opatřené silnými drápy, jimiž se pevně přidržují vlasů. Samička klade vajíčka, zvaní hnidy, která přilepuje pevným tmelem na vlasy, těsně u pokožky. Vajíčka vší (naz...SOUVISEJÍCÍ KNIHY