Typologie osobnosti u dětí: Využití ve výchově a vzdělávání

Typologie osobnosti u dětí: Využití ve výchově a vzdělávání - Šárka Miková, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Šárka Miková,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Typologie osobnosti u dětí: Využití ve výchově a vzdělávání.pdf


Chcete si knihu přečíst?Typologie osobnosti u dětí: Využití ve výchově a vzdělávání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Šárka Miková,. Číst Typologie osobnosti u dětí: Využití ve výchově a vzdělávání Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha poskytuje klíč k porozumění dětské osobnosti, ať už je naším vlastním potomkem, žákem nebo klientem. Ukazuje, že pokud dospělý člověk porozumí nuancím v osobnosti dítěte tak, jak to umožňuje typologie osobnosti MBTI, může s ním navázat velmi kvalitní a v celku bezproblémový vztah založený na vzájemné spolupráci a úctě. Všechny aspekty typologie osobnosti MBTI jsou v knize ilustrovány rozmanitými kazuistikami dětí. Na případech jednotlivých dětí budou ilustrovány typologické příčiny jejich problémů a způsoby řešení včetně prevence. Kniha je psána pro učitele a učitelky mateřských a základních škol, poradenské pracovníky a ostatní profese pracující s dětmi.


...í ve výchově a vzdělávání Kniha poskytuje klíč k porozumění dětské osobnosti, ať už je naším vlastním potomkem, žákem nebo klientem ... Kniha: Typologie osobnosti u dětí (Jiřina Stang a Šárka ... ... . Ukazuje, že pokud dospělý člověk porozumí nuancím v osobnosti dítěte tak, jak to umožňuje typologie osobnosti MBTI, může s ním navázat velmi kvalitní a v celku bezproblémový vztah založený na vzájemné spolupráci a ... Seznámení s typologií osobnosti MBTI, jejím využití při výchově a vzdělávání dětí, správné komunikaci s dětmi. Typologie MBTI (Myers-Briggs Type Indicator) vychází z Jungovy teorie typů, kterou v 50. letech 20. století upravily Isabel Briggs Myersová a je ... Typologie osobnosti u dětí: Využití ve výchově a vzdělávání ... . Typologie MBTI (Myers-Briggs Type Indicator) vychází z Jungovy teorie typů, kterou v 50. letech 20. století upravily Isabel Briggs Myersová a její matka Katharine Cook Briggsová pro diagnostikování typů osobnosti v běžné praxi. Typologie osobnosti u dětí. Využití ve výchově a vzdělávání Kniha poskytuje klíč k porozumění dětské osobnosti, ať už...SOUVISEJÍCÍ KNIHY