Jak přežít manželství: (Muž, žena, sex, dítě, tchýně a sousedi)

Jak přežít manželství: (Muž, žena, sex, dítě, tchýně a sousedi) - Ludmila Hamplová, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Ludmila Hamplová,
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak přežít manželství: (Muž, žena, sex, dítě, tchýně a sousedi).pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak přežít manželství: (Muž, žena, sex, dítě, tchýně a sousedi) ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ludmila Hamplová,. Číst Jak přežít manželství: (Muž, žena, sex, dítě, tchýně a sousedi) Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jak to zařídit aby se z manželství nevytratila sexuální vášeň a co dělat, když se to stane? Jak si poradit s lákadly nevěry a neodbytnými nápadnicemi a nápadníky kroužícími okolo manželů? Co dělat, když během manželství lékaři zjistí, že máte pohlavní chorobu? Jak to dopadne, když se ženatí muži vypraví do nevěstince? Proč je třeba vyhodit z obyváku gauč a chodit nakupovat do sexshopu? Co s tím, když na vztah padá únava, rutina a nic není tak krásné jako dřív? Proč byste si nikdy, ale nikdy neměli přidávat partnera na Facebook a proč by si měli manželé občas lhát a nikdy nepátrat po pravdě? A jaká si stanovit pravidla nevěry, když dojde na nejhorší?To jsou jen některé z témat, které se v téhle knize dozvíte od dvou poněkud neortodoxních manželů, kteří se nebojí žádného partnerského tabu.


...ežít manželství (Muž, žena, sex, dítě, tchýně a sousedi) - Hamplová Ludmila, Kyša Leoš - Jak zařídit, aby se z manželství nevytratila sexuální vášeň, a co dělat, když se to stane? Jak si poradit s lákadly nevěry a s neodbytnými nápadnicemi a ná Ludmila Hamplová, Leoš Kyša - Jak přežít manželství Otevřít stranu 99 Ukázky ... Knihy | Partnerské vzťahy | Moja-Kniha.sk ... ... Jak přežít manželství: (Muž, žena, sex, dítě, tchýně a sousedi) Ludmila Hamplová, Leoš Kyša ... Kupte knihu Jak přežít manželství (Muž, žena, sex, dítě, tchýně a sousedi) - (Muž, žena, sex, dítě, tchýně a sousedi) - Ludmila Hamplová;Leoš Kyša s 32% slevou v e-shopu za 135 Kč v knihkupectví Booktook.cz Kniha Jak přežít manželství Ludmila Hamplová, Le ... Jak přežít manželství (Muž, žena, sex, dítě, tchýně a sousedi) ... ... Kupte knihu Jak přežít manželství (Muž, žena, sex, dítě, tchýně a sousedi) - (Muž, žena, sex, dítě, tchýně a sousedi) - Ludmila Hamplová;Leoš Kyša s 32% slevou v e-shopu za 135 Kč v knihkupectví Booktook.cz Kniha Jak přežít manželství Ludmila Hamplová, Le...SOUVISEJÍCÍ KNIHY