Zaskočený

Zaskočený - Emma Chase | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Emma Chase
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Zaskočený.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zaskočený ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Emma Chase. Číst Zaskočený Online je nyní tak snadné!

POPIS


Na světě existují dva druhy lidí. Ti, co dvakrát měří, a ti, co rovnou řežou. Já jsem vždycky přeměřovala. Bývala jsem opatrná a ráda jsem si všechno nejdřív naplánovala. To se změnilo, když jsem potkala Drewa Evanse. Byl neuvěřitelně vytrvalý. Byl si tolik jistý sám sebou – i mnou. Ovšem ne každá love story má šťastný konec. Mysleli jste si, že Drew a já odcváláme vstříc západu slunce? Vítejte v klubu. Teď se musím rozhodnout a jde o nejdůležitější volbu v mém životě. Drew už si vybral – vlastně se snažil rozhodnout za nás oba. Jenže to není můj styl, jak víte. Proto jsem se vrátila do Greenville. Sama. Tedy, ne tak docela... Došlo mi totiž, že zvyk je železná košile a že se někdy musíte vrátit tam, kde jste začali, abyste se mohli pohnout dál. Druhý díl Zapleteného navazuje na příběh Kate a Drewa po dvou letech a je tentokrát vyprávěn z pohledu Kate.


...askočený Přidat komentář. pakala. 12 ... Zaskočený | KNIHCENTRUM.cz ... . května. Nečetla jsem, ale shodou náhod jsem zjistila, že tato kniha má stejnou obálku jako kniha "Zůstaň" (Sarina Bowen-Elle Kennedy) tu jsem teda taky nečetla, jen mě pobavil stejný kocour s působivým výrazem, který má nalákat čtenářky. ... "Mladý muž, ktorý chce ostať zdravým ateistom by mal byť opatrný v tom, čo číta. Všade sú totiž pasce ... Boh je, ak to tak môžem povedať, v ... Kniha: Zaskočený (Emma Chase) | Martinus ... ... Boh je, ak to tak môžem povedať, v tomto veľmi bezohľadný." Kniha Zaskočený radosťou nie je len autobiografiou. Nie je len spoveďou. Ide o jeden z najkrajších poh ... Kniha: Zaskočený radosťou (C.S. Lewis). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinu...SOUVISEJÍCÍ KNIHY