Smoothies podle nemocí: Stovky receptů na konkrétní zdravotní problémy

Smoothies podle nemocí: Stovky receptů na konkrétní zdravotní problémy - - | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Smoothies podle nemocí: Stovky receptů na konkrétní zdravotní problémy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Smoothies podle nemocí: Stovky receptů na konkrétní zdravotní problémy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Smoothies podle nemocí: Stovky receptů na konkrétní zdravotní problémy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Unikátní receptář zdravých a dnes velmi populárních nápojů přináší abecední seznam potíží a recepty, které vám při nich pomohou. Najdete zde i přehledné seznamy přísad, v nich obsažených látek a jejich účinků. Autoři shromáždili recepty z celého světa a konzultovali je s lékaři, dietology, specialisty na úpravu hmotnosti, bylinkáři i léčiteli. Tyto recepty jsou pro všechny a pro každého, bez ohledu na to, jakou stravu kdo upřednostňuje. Nehraje roli, zda chcete zhubnout, překonat únavu, vypořádat se s nemocí nebo se prostě cítit lépe. Jestliže budete pít zelené nápoje, zůstanete zdraví.


...s podle nemocí: Stovky receptů na konkrétní zdravotní problémy kol ... Smoothie podle - bazar - Bazoš.cz ... . Nakladatel: Eugenika 2015 Všechny informace o produktu Kniha Smoothies podle nemocí. Stovky receptů na konkrétní zdravotní problémy - kol. - Eugenika, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Smoothies podle nemocí. Stovky receptů na konkrétní zdravotní problémy - kol. - Eugenika. „Zrovna jsme "chytli" i akci doručení zdarma na knížky na Vánoce, takže jsme spokojeni" Smoothies podle nemocí - Stovky receptů na konkrétní zdravotní problémy 226 CZK Nové Skladem Popis knihy Smoothies podle nemocí . 9,60 € Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo ... Stovky re ... Smoothies podle nemocí | Dumknihy.cz - knihy po všech ... ... . 9,60 € Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo ... Stovky receptů na konkrétní zdravotní problémy . Kolektív autorov; team of au...SOUVISEJÍCÍ KNIHY