Jak utéct času?

Jak utéct času? - Bruce Grierson | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Bruce Grierson
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak utéct času?.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak utéct času? ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Bruce Grierson. Číst Jak utéct času? Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ode dne, kdy bylo Olze Kotelkové devadesát let, představovala problém pro organizátory všech atletických závodů seniorů, jichž se zúčastnila: S kým bude soutěžit, když ve své kategorii neměla soupeřku? Nakonec závodila s muži a porážela je. K běhu přidala také skok daleký, golf, vrh koulí… A přestože začala sportovat až v pozdním věku, stala se držitelkou téměř 30 světových rekordů. V čem spočívá její tajemství? Je to věcí genetické výbavy, nebo vztahu k životu? Autor pečlivě zkoumá každý detail Olžina života, její stravovací i spací návyky, přední světoví odborníci testovali její DNA… A výsledkem je jedna z nejúchvatnějších knih o jedné ženě, sportu a životě. Fascinující kniha o aktivním stárnutí nejen pro seniory, ale doslova a do písmene pro každého!


...ct z domova. Chtěli jste už někdy utéct? Jedná se o velkou životní událost ... Jak vnímáme čas - Žena.cz - magazín pro ženy ... . Budete asi potřebovat trochu času na to, abyste se rozhodli, jestli "utéct" chcete nebo ne. Existuje mnoho důvodů, proč mladí lidé chtějí utéct z domova - ně... Prvních pár stránek mi přišlo velmi zajímavých, pak už to byla jedna velká nuda. Určitě je zajímavá myšlenka, že paní Olga je ve svém věku tak čilá, bohužel snaha autora o shrnutí, proč tomu tak je, pro mě byla zbytečná, především z toho důvodu, že postrádá jakýkoliv koncept, alespoň pro mě. Jak utéct času? Autor Bruce Grierson. Ode dne, kdy bylo Olze Kotelkové devades ... Jak jsem likvidovala brouky | STORYTIME - YouTube ... . Jak utéct času? Autor Bruce Grierson. Ode dne, kdy bylo Olze Kotelkové devadesát let, představovala problém pro organizátory všech atletických závodů seniorů, jichž se zúčastnila: S kým bude soutěžit, když ve své kategorii neměla soupeř...SOUVISEJÍCÍ KNIHY