Vánoční tábor

Vánoční tábor - Karen Schaler | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Karen Schaler
DIMENZE
3,8 MB
NÁZEV SOUBORU
Vánoční tábor.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vánoční tábor ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karen Schaler. Číst Vánoční tábor Online je nyní tak snadné!

POPIS


Vánoce. Nastrojený stromeček, voňavé cukroví, šňůry bílých světýlek, dárečky, koledy… Na tyhle věci si Haley Hansonová nepotrpěla. Vánočním šílenstvím opovrhovala a svátky už mnoho let trávila pracovně v Karibiku. Hlavním cílem i náplní života pro ni byla kariéra v reklamní agentuře. Až do chvíle, kdy ji šéf kvůli lukrativní zakázce poslal na týdenní pobyt v malebné horské chatě, aby se tam ve Vánočním táboře „nakazila“ svátečním duchem. Haley si umínila tu nepříjemnou povinnost odbýt, jak nejrychleji to půjde, a vrátit se zase k práci. Jenže jak už to bývá, ne všechno vyjde tak, jak si člověk plánuje, a navíc – o Vánocích se někdy splní i přání, která si člověk ani netroufá přát… Na motivy knihy vznikl film v produkci společnosti Hallmark.


...sto Tábor Žižkovo náměstí 3 390 01 Tábor 1 Tel ... Vánoční tábor | Baronet.cz ... .: 381 486 111 E-mail: [email protected] Podrobný kontakt. Sociální sítě ... Vzdělávací, Pro děti, Muzea, 600 let od založení města Tábor Probíhá do: Sobota 31. 10. 22 22/02-31/05 Jak Tábor slavil 500 Výstavy Kavárna kina Svět, nám. F. Křižíka 1291/24, Tábor Probíhá do: Neděle 31. 05. 12 12/03-31/05 On-line aktivity Husitského muzea ... Kompletní program farností Tábor, Sezimovo Ús ... CSVČ sv. Jana Boska - KVALITNÍ, PŘÁTELSKÉ A BEZPEČNÉ MÍSTO ... ... Kompletní program farností Tábor, Sezimovo Ústí, Planá nad Lužnicí a Malšice ke stažení v PDF. Ostatní události. Od 11. května se mohou konat bohoslužby do počtu 100 osob. Je však nutné dodržovat 2 metrové rozestupy (s výjimkou rodinných příslušníků) a také všechny dosavadní hygienické zásady (desinfekce rukou ... Tábor; Uherské Hradiště ... Zat...SOUVISEJÍCÍ KNIHY