Šepotání: Příběh ze skutečné Říše divů

Šepotání: Příběh ze skutečné Říše divů - A. G. Howardová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
A. G. Howardová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Šepotání: Příběh ze skutečné Říše divů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Šepotání: Příběh ze skutečné Říše divů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor A. G. Howardová. Číst Šepotání: Příběh ze skutečné Říše divů Online je nyní tak snadné!

POPIS


Alyssa slyší šepotání květin a hmyzu, je to dar, který připravil o rozum už její matku. Pocházejí totiž z rodiny Alice Liddelové, lépe známé coby Alenky z Říše divů, skutečné inspirace Lewise Carrolla, podle níž stvořil svůj proslulý fantaskní svět. Když se matčin stav zhorší, nemůže Alyssa už svoje dědictví dál popírat a zjistí, že na těch fascinujících pohádkách, které zná z dětství, je pravdy víc, než by se mohlo zdát. Vydá se na útěk, který zavinila už kdysi dávno právě Alice. Trhlinou v zrcadle se dostane do Říše divů, jež je mnohem ponuřejší, než jak ji zná z knížek, a stáhne s sebou i svého nejlepšího kamaráda a tajnou lásku Zacha. Na druhé straně už na ně čeká podezřelý, ale svůdný Morpheus a provází je při jejich hledání. Ale dá se mu opravdu věřit? Připravte se na příběh ze skutečné Říše divů!


...ěh ze skutečné Říše divů recenze Šepotání (2015) / klarinka9974 (500 views) Alyssa slyší šepotání květin a hmyzu, je to dar, který připravil o rozum už její matku ... Šepotání (Šepotání, #1) by A.G. Howard ... . Pocházejí totiž z rodiny Alice Liddelové, lépe známé coby Alenky z Říše divů, skutečné inspirace Lewise Carrolla, podle níž stvořil svůj ... Připravte se na příběh ze skutečné Říše divů! Alyssa slyší šepotání květin a hmyzu, je to dar, který připravil o rozum už její matku. Pocházejí totiž z rodiny Alice Liddelové, lépe známé coby Alenky z říše divů, skutečné inspirace Lewise Carrolla, podle níž stvořil svůj proslulý fantaskní svět ... Šepotání - A.G. Howardová | Elektronická kniha na Alza.cz ... . Pocházejí totiž z rodiny Alice Liddelové, lépe známé coby Alenky z říše divů, skutečné inspirace Lewise Carrolla, podle níž stvořil svůj proslulý fantaskní svět. Připravte se na příběh ze skutečné Říše divů! Alyssa slyší šepotání květin a hmyzu, je to dar, který připravil o rozum už její matku. Pocházejí totiž z rodiny Alice Liddelové, l...SOUVISEJÍCÍ KNIHY