Čchi-kung pro nohy

Čchi-kung pro nohy - Bernadett Gera | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Bernadett Gera
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Čchi-kung pro nohy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Čchi-kung pro nohy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Bernadett Gera. Číst Čchi-kung pro nohy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jednoduchá a rychlá léčba nohou, z níž těží celé tělo a mysl Díky čínské léčebné metodě čchi-kungu můžete svým nohám dopřávat účinnou kúru. Postupy uvedené v této knize, které si snadno a rychle osvojíte, mají pozitivní dopad na celé tělo i ducha. V chodidlech ostatně končí mnohé z tzv. meridiánů, které lze jako energetické kanály s použitím vhodných cvičení cíleně stimulovat. Zjistíte, že vaše schopnost koncentrace narůstá a řada potíží, jako například vysoký krevní tlak, nachlazení, poruchy spánku a trávení, se naopak zmírňuje. Tato kniha navazuje na předchozí titul Prstový čchi-kung.


... ČCHI-KUNG PRO NOHY 9 Co je čchi-kung? 2 q ... Čchi-kung pro nohy - Jednoduchá energetická cvičení na ... ... . Účinky čchi-kungu ] Kdy čchi-kung pro nohy necvičit? 14. Anatomie našich chodidel 15. MERIDIÁNY A AKUPUNKTURNÍ BODY I7 Meridiány 1 g. Meridián sleziny (palec, energie jin) T9. Meridián jater (palec, energie jin) 20. Meridián žaludku (druhý prst na noze, energie jang) 21 Obľúbené miesto knihomoľov, kde môžu predávať a nakupovať prečítané knižky. Každý týždeň prinášame knižné tip ... Cchi kung pro nohy gera bernadett | Sleviste.cz ... . Každý týždeň prinášame knižné tipy, občas píšeme recenzie na knižky a vždy máme super motivačné obrázky. Čchi-kung pro nohy Jednoduchá energetická cvičení na podporu zdravých nohou. Autor: Gera Bernadett Jazyk: česk ... Kniha Čchi-kung ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY