Deset plus jeden

Deset plus jeden - Ed McBain | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Ed McBain
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Deset plus jeden.pdf


Chcete si knihu přečíst?Deset plus jeden ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ed McBain. Číst Deset plus jeden Online je nyní tak snadné!

POPIS


Steve Carella a jeho spolupracovníci z 87. revíru řeší případ osmi postupně stejně provedených vražd a dvou zabití, přičemž dosti pozdě zjišťují, že všichni až dosud zavraždění účinkovali před lety, v době, kdy se USA chystaly ke vstupu do druhé světové války, na univerzitním ochotnickém představení a že vrahem by mohl být někdejší válečný odstřelovač. Napínavý, přesvědčivě motivovaný příběh přináší i tentokrát překvapivé rozřešení.


...us jeden pro mě představovalo velké finále ... Deset plus jeden tip pro snadnější hubnutí - NEJFIT.cz ... . Byl to strhující příběh, kde snad v každé kapitole někdo zemřel. Lepší rozloučení s celou sérií jsem si nemohl přát. Nechci znít morbidně, ale čím víc vražd v detektivkách, tím lepší. Deset plus jeden Autor: McBain, Ed Nakladatel: BB art EAN: 9788075070500 ISBN: 978-80-7507-050- Originál: Ten plus One Překlad: Jungwirth, František Popis: 1× kniha, vázaná, 208 stran, česky Rozměry: 15,5 × 21 cm Rok vydání: 2015 (2. vydání) Deset plus jeden Predaj skončil. ... E-kniha: Deset plus jeden - Ed McBain | Knihy.ABZ.cz ... . vydání) Deset plus jeden Predaj skončil. 5,0 Hodnotilo 3 používateľov 5 3x. 4 0x. 3 0x. 2 0x. 1 0x. 50+ zákazníkov už zakúpilo. 100 % zákazníkov odporúča. Napínavý, přesvědčivě motivovaný příběh přináší i tentokrát překvapivé rozřešení ... 2 Plus 1 was a Polish band performing pop and folk music, and in the later period of their activity also synt...SOUVISEJÍCÍ KNIHY