Had a hůl

Had a hůl - Barbara Woodová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Barbara Woodová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Had a hůl.pdf


Chcete si knihu přečíst?Had a hůl ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Barbara Woodová. Číst Had a hůl Online je nyní tak snadné!

POPIS


Sýrie, rok 1450 před Kristem. Lee, nejstarší dceři bohatého vinaře, bylo právě osmnáct let, a tak má nejvyšší čas se vdát. Nabídku k sňatku bohatého, ale krutého stavitele lodí Jótama však její otec odmítne, když zjistí, že v Jótamově rodině se dědí epilepsie. Rozzuřený takovou veřejnou potupou začne Jótam vydírat Leina otce - buď se za něj Lea provdá, nebo Jótam celou její rodinu zničí... Nová kniha jedné z celosvětově nejúspěšnějších autorek historických románů.


...d a hůl Přidat komentář. pavlinka0250 ... Had a hůl - Barbara Wood, 2014, pevná vazba, český jazyk ... ... . 10 18. března. Velmi pěkný historický román, který vám rozhodně hned nepředestře, jak vše dopadne. ... PŘÍBĚH 39 Áronova hůl rozkvetla PŘÍBĚH 40 Mojžíš udeřil do skály PŘÍBĚH 41 Měděný had PŘÍBĚH 42 Oslice promluvila PŘÍBĚH 43 Jozue se stává vůdcem PŘÍBĚH 44 Raab ukryla zvědy PŘÍBĚH 45 ... Had a hůl. Barbara Woodová. Sýrie, rok 1450 před Kristem. Lee, ne ... Kniha: Had a hůl (Barbara Wood) | Martinus ... . Sýrie, rok 1450 před Kristem. Lee, nejstarší dceři bohatého vinaře, bylo právě osmnáct let, a tak má nejvyšší čas se vdát. Hledáte Had a hůl od Barbara Woodová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Had a hůl - Barbara Woodová. Sýrie, rok 1450 před Kristem. Lee, nejstarší dceři bohatého vinaře, byl...SOUVISEJÍCÍ KNIHY