Péct, milovat a žít

Péct, milovat a žít - Josef Maršálek | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Josef Maršálek
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Péct, milovat a žít.pdf


Chcete si knihu přečíst?Péct, milovat a žít ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Josef Maršálek. Číst Péct, milovat a žít Online je nyní tak snadné!

POPIS


Josef Maršálek je navzdory svému mládí velice úspěšný a světově proslulý cukrář. Dlouhá léta působil ve Velké Británii, kde dosáhl významného postavení ve slavném obchodním domě Harrods a vypracoval se na jednoho z nejrenomovanějších odborníků svého oboru. Pomáhal také zakládat cukrářský podnik v Indii, cestoval a inspiraci hledal po celém světě. Před pár lety se vrátil do Čech a snaží se zúročit své bohaté zkušenosti ve vlastním podniku, je porotcem populární televizní cukrářské soutěže, vyučuje, píše, peče, dál miluje život a těší se na každou jeho výzvu. O tom, jak se naučil péct u svých babiček, jak začínal v Bathu, jak žil jako velký šéf neobyčejného provozu či jak narazil po návratu do Čech, vypráví v autobiografii doplněné mnoha fotografiemi i recepty.


...milovat a žít. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Cukrář Josef Maršálek - Péct, milovat a žít - recepty ... ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Péct, milovat a žít. Josef Maršálek. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 4.0 z 5 hvězdiček 3 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Skladem 5+ ks; Doručení ZDARMA od 300 Kč, v úterý 26.5. u Vás doma (Typy doručení ... Péct, milovat a žít 4.5. 11 recenzí ; Josef Maršálek je navzdory ... Josef Maršálek - Péct, milovat a žít - YouTube ... .5. u Vás doma (Typy doručení ... Péct, milovat a žít 4.5. 11 recenzí ; Josef Maršálek je navzdory svému mládí velice úspěšný a světově proslulý cukrář. Dlouhá léta působil ve Velké Británii, kde dosáhl významného postavení ve slavném obchodním domě Harrods a vypracoval se na jednoho z nejrenomovanějších odborn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY