Portréty květin: Moderní malba technikou akvarelu

Portréty květin: Moderní malba technikou akvarelu - Anna Mason | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Anna Mason
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Portréty květin: Moderní malba technikou akvarelu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Portréty květin: Moderní malba technikou akvarelu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Anna Mason. Číst Portréty květin: Moderní malba technikou akvarelu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Naučte se malovat zářivé portréty květin oblíbenou technikou akvarelu. Vodové barvy známe všichni velmi dobře ze základní školy. Akvarel je technika přístupná všem, která ovšem skýtá často překvapivé možnosti. Díky své schopnosti vytvářet jemné transparentní vrstvy představují akvarelové barvy ideální prostředek pro malbu něčeho tak delikátního, jako jsou květiny. Umělkyně Anna Mason, členka Společnosti botanických umělců, vám předvede svoji propracovanou techniku malby květin, skládající se z 6 fází. „Díky zkušenostem z výtvarných dílen a online kurzů, které vedu, vím, že rozdělením procesu malby do šesti fází studenti dosahují výborných výsledků. Navíc, i když výsledek je samozřejmě velmi důležitý, neméně důležité je i to, aby vás studium malby také bavilo. Právě v tomto duchu se nese moje kniha, chtěla bych, aby vám posloužila nejen jako návod, jak malovat, ale také jako zdroj inspirace a podpory, který vám dodá odvahu vytrvat, abyste si při postupném nabývání zkušeností malování dokázali opravdu užívat.“ I vy se můžete stát botanickým malířem! Co potřebujete? Barvy, štětec a tuto knihu.


...ty květin: Moderní malba technikou akvarelu ... Anna Mason | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví ... . Obsah Úvod 6. O autorce 8 Materiály 10. Začínáme 16 Předlohy 18 Naučte se malovat zářivé portréty květin oblíbenou technikou akvarelu. Vodové barvy známe všichni velmi dobře ze základní školy. Akvarel je technika přístupná všem, která ovšem skýtá často překvapivé možnosti. Portréty květin: Moderní malba technikou akvarelu. E. Tato kniha pokrývá všechny aspekty so ... Portréty květin: Moderní malba technikou akvarelu by ZONER ... ... . E. Tato kniha pokrývá všechny aspekty současné botanické malby květin, od užitečných rad na pořizování předloh až po popis ... Hledáte Portréty květin: Moderní malba technikou akvarelu od Anna Mason? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Všetky informácie o produkte Kniha Portréty květin: Moderní ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY