Politické systémy anglosaských zemí

Politické systémy anglosaských zemí - Pavel Hlaváček, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Pavel Hlaváček,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Politické systémy anglosaských zemí.pdf


Chcete si knihu přečíst?Politické systémy anglosaských zemí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Hlaváček,. Číst Politické systémy anglosaských zemí Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha Politické systémy anglosaských zemí představuje pokus o nahlédnutí na ústavní a politické systémy vybraných anglosaských zemí – Spojeného království Velké Británie a Severního Irska, Australského svazu, Nového Zélandu, Irska, Jihoafrické republiky, Kanady a Spojených států amerických – z institucionální perspektivy. Uvedená skupina zemí sdílí společnou historii v rámci britského koloniálního impéria, což vede (mimo jiné) k označování těchto zemí za anglosaské (s výhradami u Irska a Jihoafrické republiky). Společná minulost se různým způsobem promítla do podoby ústavních a politických systémů, a je tedy namístě se ptát, do jaké míry a z jakých důvodů jsou si politické systémy anglosaských zemí v institucionální perspektivě podobné.


...olitické systémy anglosaských zemí představuje pokus o nahlédnutí na ústavní a politické systémy vybraných anglosaských zemí - Spojeného království Velké Británie a Severního Irska, Australského svazu, Nového Zélandu, Irska, Jihoafrické republiky, Kanady a Spojených států amerických - z institucionální perspektivy ... PhDr. Pavel Hlaváček, vyučuje předmět Politické systémy ... ... . Kniha Politické systémy anglosaských zemí představuje pokus o nahlédnutí na ústavní a politické systémy vybraných anglosaských zemí - Spojeného království Velké Británie a Severního Irska, Australského svazu, Nového Zélandu, Irska, Jihoafrické republiky, Kanady a Spojených států amerických - z institucionální perspektivy. Kupte knihu Politické systémy anglosaských zemí (Pavel Hlaváček; Petr Jurek) s 16 % slevou za 209 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou k ... E-kniha: Politické systémy anglosaských zemí | Knihy.ABZ.cz ... . Kupte knihu Politické systémy anglosaských zemí (Pavel Hlaváček; Petr Jurek) s 16 % slevou za 209 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou k...SOUVISEJÍCÍ KNIHY