Láska v Podsvětí: Podsvětí 2

Láska v Podsvětí: Podsvětí 2 - Meg Cabotová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Meg Cabotová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Láska v Podsvětí: Podsvětí 2.pdf


Chcete si knihu přečíst?Láska v Podsvětí: Podsvětí 2 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Meg Cabotová. Číst Láska v Podsvětí: Podsvětí 2 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Druhá část dramatického příběhu o lásce více než nesourodé dvojice. Sedmnáctiletá Pierce zatím stále ještě nezemřela. John Hayden, pán podsvětí, ji unesl do přízračného, temného světa mezi nebem a peklem, kde se zdržují duše zemřelých předtím, než se vydají na poslední cestu. John dívce tvrdí, že ji vězní v zájmu její vlastní bezpečnosti, aby ji ochránil před fúriemi, které baží po pomstě. Pierce ho však podezřívá, že pro to má ještě vlastní, ne tak zcela zřejmé důvody. Dívka brzy zjistí, že ona sama je na tomto místě sice chráněna před hněvem fúrií, ale její milovaní, které zanechala v lidském světě, nikoli. Dokáže Johna přesvědčit, aby ji propustil a ona mohla zachránit život blízkého člověka? Nebo bude cena, kterou po ní bude požadovat výměnou za svobodu, příliš vysoká?


...Láska v podsvětí Přidat komentář. Kudík ... Láska v Podsvětí / Nejlevnější knihy ... . 5 08.12.2019. Druhý díl mi přijde o trošku lepší než první a víc v něm poznávám rukopis autorky. ... John Hayden, pán podsvětí, ji unesl do přízračného, temného světa mezi nebem a peklem, kde se zdržují duše zemřelých předtím, než se vydají na poslední cestu. John dívce tvrdí, že ji vězní v zájmu její vlastní bezpečnosti, aby ji ochránil před fúriemi, které baží po pomstě. Druhá část dramatického příběhu o lá ... Podsvětí 2: Láska v Podsvětí - Meg Cabotová | Knihy Dobrovský ... . Druhá část dramatického příběhu o lásce více než nesourodé dvojice. Sedmnáctiletá Pierce zatím stále ještě nezemřela. John Hayden, pán podsvětí, ji unesl do přízračného, temného světa mezi nebem a peklem, kde se zdržují duše zemřelých předt...SOUVISEJÍCÍ KNIHY