Filosofie v tragickém období Řeků

Filosofie v tragickém období Řeků - Friedrich Nietzsche | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Friedrich Nietzsche
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Filosofie v tragickém období Řeků.pdf


Chcete si knihu přečíst?Filosofie v tragickém období Řeků ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Friedrich Nietzsche. Číst Filosofie v tragickém období Řeků Online je nyní tak snadné!

POPIS


Raný text velkého německého filosofa a filologa, který s ročním odstupem navázel na jeho slavné Zrození tragédie. Nietzschesevtétoipředchozíknizevěnovanéřeckékultuřesvýmzpůsobemvyznávázesvéhoobdivu k předsókratovskýmmyslitelům,kteřípodlenějpředstavujívrcholřeckéhomyšlení.Ozvuk„tajemných“výroků presokratiků,zejména„temného“Hérakleitaz Efesu,i celkovéjejichnaladěníjsounepřehlédnutelnéi v samotné Nietzschehotvorbě,kteroubeztěchtovazebnelzesprávněpochopit.


...e v tragickém období Řeků je dílko po ... Filosofie v tragickém období Řeků - text na záložce ... ... . cházející z Nietzscheho pozůstalosti a vznik. lé v raném tvůrčím období kolem roku 1873. Rok předtím vyšlo jeho Zrození tragédie z ducha hudby - jedná se tedy o dobu, kdy se . Nietzsche intenzívně zabýval raným obdo. bím řecké kultury. V té době plánoval napsat Kupte knihu Filosofie v tragickém období Řeků (Friedrich Nietzsche) s 20 % slevou za 118 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte ... Filosofie v tragickém období Řeků - Friedrich Wilhelm ... ... . Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Filosofie v tragickém období Řeků Autor: Nietzsche, Friedrich Nakladatel: Vyšehrad EAN: 9788074294815 ISBN: 978-80-7429-481-5 Překlad: Březina, Jan ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY