Syndrom pomocníka: Podněty pro duševní hygienu v pomáhajících profesích

Syndrom pomocníka: Podněty pro duševní hygienu v pomáhajících profesích - Wolfgang Schmidbauer | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Wolfgang Schmidbauer
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Syndrom pomocníka: Podněty pro duševní hygienu v pomáhajících profesích.pdf


Chcete si knihu přečíst?Syndrom pomocníka: Podněty pro duševní hygienu v pomáhajících profesích ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Wolfgang Schmidbauer. Číst Syndrom pomocníka: Podněty pro duševní hygienu v pomáhajících profesích Online je nyní tak snadné!

POPIS


Syndrom pomocníka představuje nebezpečí, kterému jsou vystaveni lidé pracující v pomáhajících profesích – potřebě pomáhat, která je nevědomou obranou, kompenzující neschopnost prožívat a vyjadřovat vlastní emoce a potřeby. Autor předkládá vědecké poznatky k dané tematice a výklad doplňuje kazuistikami. Kromě popisu syndromu a faktorů podílejících se na jeho vzniku ukazuje autor vývoj v oblasti pomáhajících profesí a jeho dopad na popisovaný syndrom. Novými tématy jsou vliv syndromu pomocníka na párovou dynamiku, na jev mobbingu, nebo nebezpečí profesního vyhoření. Kniha je určena pracovníkům z oblasti pomáhajících profesí a zájemcům o toto téma.W. Schmidbauer je psycholog, autor řady publikací. V Portálu vyšla jeho kniha Psychická úskalí pomáhajících profesí (2000).


...pomocníka představuje nebezpečí, kterému jsou vystaveni lidé pracující v pomáhajících profesích - potřebě pomáhat, která je nevědomou obranou, kompenzující neschopnost prožívat a vyjadřovat vlastní emoce a potřeby ... Syndrom pomocníka | Odborná literatura a právnická ... ... . Autor předkládá vědecké poznatky k dané tematice a výklad doplňuje kazuistikami. Podněty pro duševní hygienu v pomáhajících profesích Syndrom pomocníka představuje nebezpečí, kterému jsou vystaveni lidé pracující v pomáhajících profesích - potřebě pomáhat, která je nevědomou obranou, kompenzující neschopnost prožívat a vyjadřovat vlastní emoce a potřeby. Autor předkládá vědecké poznatky k dané tematice a výklad doplňuje kazuistikami. Podněty pro duševní hygienu v pomáhajících profesích Syndrom pomocníka představuje nebezpečí, kterému jsou vystaveni lidé pracující ... Kniha: Syndrom pomocníka (Wolfgang Schmidbauer) | Martinus ... . Autor předkládá vědecké poznatky k dané tematice a výklad doplňuje kazuistikami. Podněty pro duševní hygienu v pomáhajících profesích Syndrom pomocníka představuje nebezpečí, kterému jsou vystaveni lidé pracující v pomáhajících profesích potřebě pomáhat, která je nevědo...SOUVISEJÍCÍ KNIHY