Postrach Denis si vede deník

Postrach Denis si vede deník - Steven Butler | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Steven Butler
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Postrach Denis si vede deník.pdf


Chcete si knihu přečíst?Postrach Denis si vede deník ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Steven Butler. Číst Postrach Denis si vede deník Online je nyní tak snadné!

POPIS


Denis, postrach okolí, přes prázdniny nesplnil domácí úkol a nepsal si deník, a tak si ho za trest musí psát celý školní rok. Štve ho to ovšem jen chvíli - potom ho napadne, že z deníku udělá příručku pro budoucí generace postrachů. A tak se dozvíte, co všechno se dá zažít v městečku Bugrburg, jaké lumpárny Denis vyvádí se svým věrným psem Raťafákem a kamarády Kudrnáčem a Lívancem nebo jak snadno rozpoznat měkkoně, jako je Denisův úhlavní nepřítel Walter. Ne každá rošťárna se musí vydařit, ale o dobrou zábavu je vždy postaráno.


...ch denis si vede denik | Sleviste.cz Kniha jménem Postrach Denis si vede deník 2 - Bitva o Bugrburg je sofistikovaným výtvorem skvělého autora, který čtenáři poskytne trochu jiný pohled na svět ... Postrach Denis si vede deník: Postrach Denis si vede deník ... ... . U nás doma knížku přečetli všichni a jméno autora už pro nás v podstatě znamená 'dobrá kniha'. Denis, postrach okolí, přes prázdniny nesplnil domácí úkol a nepsal si deník, a tak si ho za trest musí psát celý školní rok. Štve ho to ovšem jen chvíli - potom ho napadne, že z deníku udělá příručku pro budoucí generace postrachů. Denis, postrach okolí, přes prázdniny nesplnil domácí úkol a nepsal si deník, ... Postrach Denis si vede deník (1) - Steven Butler | Knihy ... ... . Štve ho to ovšem jen chvíli - potom ho napadne, že z deníku udělá příručku pro budoucí generace postrachů. Denis, postrach okolí, přes prázdniny nesplnil domácí úkol a nepsal si deník, a tak si ho za trest musí psát celý školní rok. Štve ho to ovšem jen chvíli - potom ho napadne, že z deníku udělá příručku pro budoucí generace postrachů. Postrach Den...SOUVISEJÍCÍ KNIHY