Polárník, panovnice a prezident

Polárník, panovnice a prezident - Anna Zonová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Anna Zonová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Polárník, panovnice a prezident.pdf


Chcete si knihu přečíst?Polárník, panovnice a prezident ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Anna Zonová. Číst Polárník, panovnice a prezident Online je nyní tak snadné!

POPIS


Polárník, panovnice i prezident, tři ostrozrací vládci světů s vlastními pravidly, vlastní choreografií a vlastním jazykem, mají překvapivé průniky. Všichni šermují s mocí a zoufale je přitahuje tvořivost. Román Anny Zonové vybízí čtenáře k hledání odpovědí na otázky, do jaké míry je člověk ovlivněn prostředím, v němž se narodí¬ a zda je schopen změnit svoje společenské postavení pouze svojí vlastní aktivitou. Zachycením osobnostní mobility polárníka, panovnice a prezidenta v jejich sociálních vrstvách a přechodem mezi nimi autorka vykresluje lidské charaktery, které lze následně převézt i do obecné polohy. Panovnice představuje statickou konzervativní elitu, zdánlivě se nevyvíjí, ale ve skutečnosti její chování zahrnuje odpovědnost za druhé a soucit. Prezident je povýšenec, který pronikl s nižší společenské vrstvy o stupeň nahoru a míří ještě výše, do bohaté konzervativní vrstvy, do blízkosti panovnice. Směrem k ní se vyznačuje rychlým podbízivým pohybem, směrem k nižším vrstvám pod sebou je nepohyblivý a přezíravý. Polárník pochází z nemajetné vrstvy, je v neustálém nervózním pohybu. Hodnotově je nastaven podobně jako panovnice. Tři osoby s rozdílnou životní motivací a vytýčenými cíly, s odlišnou vůlí, s nestejnými pravidly, jež svazují jejich životy. Dokáží je žít podle svého, nebo zkameněli v zajetí vlastní falešné představivosti?


...k, panovnice i prezident, tři ostrozrací vládci světů s vlastními pravidly, vlastní choreografií a vlastním jazykem, mají překvapivé průniky ... Autor - Zonová - Anna Zonová | Knihy.ABZ.cz ... . Všichni šermují s mocí a zoufale je přitahuje tvořivost. Polárník, panovnice i prezident, tři ostrozrací vládci světů s vlastními pravidly, vlastní choreografií a vlastním jazykem, mají překvapivé průniky. Všichni šermují s mocí a zoufale je přitahuje tvořivost. Polárník, panovnice a prezident Autor: Zonová, Anna Nakladatel: Pulchra EAN: 9788075640406 ISBN: 978-80-7564-040-6 Popis: 1× kniha, brožovaná, 256 ... Polárník, panovnice a prezident - Anna Zonová | Kniha na ... ... . Polárník, panovnice a prezident Autor: Zonová, Anna Nakladatel: Pulchra EAN: 9788075640406 ISBN: 978-80-7564-040-6 Popis: 1× kniha, brožovaná, 256 stran, česky Rozměry: 12 × 19 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Polárník, panovnice i prezident, tři ostrozrací vládci světů s vlastními pravidly, vlastní ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY