Jedna trefa stačí: Mladí miliardáři internetového věku

Jedna trefa stačí: Mladí miliardáři internetového věku - Randall Lane | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Randall Lane
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Jedna trefa stačí: Mladí miliardáři internetového věku.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jedna trefa stačí: Mladí miliardáři internetového věku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Randall Lane. Číst Jedna trefa stačí: Mladí miliardáři internetového věku Online je nyní tak snadné!

POPIS


V roce 2007 vytvořil jednadvacetiletý David Karp jednoduchý blogovací systém a nazval ho Tumblr. Prostě ho to tak napadlo. O pět let později se Tumblr stal jednou z deseti nejnavštěvovanějších webových stránek na světě, využívalo ho 170 milionů lidí. V roce 2013 ho koupila obří firma Yahoo za víc než miliardu dolarů. Mladík, který ani nedokončil střední školu, z toho získal v přepočtu asi 5,2 miliardy korun. A zdaleka není jediný, komu se něco podobného podařilo. Ve světové technologické metropoli Silicon Valley vyrostla nová generace miliardářů, kteří se od svých předchůdců v mnohém liší. Jsou nezvykle mladí a dobývají svět neuvěřitelnou rychlostí. Nečekají, až získají nějaké zkušenosti, a také nepotřebují velký počáteční kapitál. Mnozí z nich ještě nevychodili školu, už teď jim ale patří nejatraktivnější firmy na světě. A k tomu všemu jim často stačil jediný nápad. Něco podobného historie podnikání nepamatuje – firma nemusí sama o sobě generovat žádný zisk, přesto má pohádkovou hodnotu. Redaktoři americké verze časopisu Forbes v čele s Randallem Lanem se rozhodli zmapovat svět mladých technologických magnátů dopodrobna. Měli k nim lepší přístup než většina běžných novinářů – Forbes se příběhům z podnikatelského prostředí věnuje dlouhodobě. Díky tomu teď mají čtenáři z celého světa možnost zjistit, jak svůj úspěch vidí sami protagonisté těchto příběhů. Co jsou zač lidé, kteří si první miliardu vydělali už v době, kdy se jiní teprve učí chovat dospěle? Jak se jim to vlastně povedlo? Naše kniha nabízí šestnáct samostatných portrétů, díky nimž můžete nahlédnout za oponu firem jako Spotify, Airbnb, Tumblr či Twitter.


...efa stačí: Mladí miliardáři internetového věku Randall Lane Nakladatel: Nakladatelství 65 ... Jedna trefa stačí - Randall Lane | Elektronická kniha na ... ... . pole 2015 Všechny informace o produktu Kniha Jedna trefa stačí. Mladí miliardáři internetového věku - Randall Lane - Nakladatelství 65. pole, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Jedna trefa stačí. Mladí miliardáři internetového věku - Randall Lane - Nakladatelství 65. pole. E-kniha: Jedna trefa stačí -- Mladí miliardáři internetového věku - Randall Lane. ... Jedna trefa stačí. Mladí miliardáři internetového věku ... ... . pole. E-kniha: Jedna trefa stačí -- Mladí miliardáři internetového věku - Randall Lane. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. ... (mladí miliardáři internetového věku) Předmětná hesla Miliardáři - Spojené státy americk é - 21 ... Mladí miliardáři internetového vě...SOUVISEJÍCÍ KNIHY