Hádanky a hlavolamy: Úniková hra

Hádanky a hlavolamy: Úniková hra - James Hamer-Morton | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
James Hamer-Morton
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Hádanky a hlavolamy: Úniková hra.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hádanky a hlavolamy: Úniková hra ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor James Hamer-Morton. Číst Hádanky a hlavolamy: Úniková hra Online je nyní tak snadné!

POPIS


Přidejte se k investigativnímu reportérovi Adamu Parkinsonovi, který se ocitl uvnitř ďábelského světa společnosti Wexell. Čeká vás dobrodružný únik z deseti „místností“, a to pomocí šifer a hlavolamů, které jsou navrženy speciálně tak, aby na stránky knihy přenesly atmosféru populárních únikových her. Jedině vyluštěním interaktivních šifer můžete vysvobodit Adama a posunout se ve hře o kus dál… než vám vyprší čas. Během své cesty navíc odhalíte zlovolný plán Wexelu na ovládnutí světa!


...SKOVÝCH HER Kubánské nám. 1268/9 100 00 Praha 10 (+420) 733 512 361 [email protected] ... Hádanky a hlavolamy | Kryptograf ... .cz Hádanky a hlavolamy: Úniková hra - James Hamer-Morton. Přidejte se k investigativnímu reportérovi Adamu Parkinsonovi, který se ocitl uvnitř ďábelského... Hádanky pre deti; Hlavolamy pre deti; Logické hádanky; Matematické hádanky; Obrázkové hádanky; Prelievanie a váženie; Prevozy a prechody; Vtipné hádanky; Výroková logika; Zápalkové hlavolamy; Facebook. Partner. Prvá outdoorová úniková hra v Prahe:www.kryptograf.cz. Archív príspevkov. apr ... Úniková hra Hádanky a hlavolamy od 323 Kč - Heureka.cz ... . Partner. Prvá outdoorová úniková hra v Prahe:www.kryptograf.cz. Archív príspevkov. apríl 2017 (1) marec 2017 (1) november ... Páli vám to? Naštartujte svoje mozgové závity, zaostrite zrak a poďte na to! Ukážeme vám, že rozmýšľanie môže byť aj zábava. Hlavolamy, obr...SOUVISEJÍCÍ KNIHY