Soulsex: Objevte znovu kouzlo fyzické lásky

Soulsex: Objevte znovu kouzlo fyzické lásky - Eva-Maria Zurhorst | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Eva-Maria Zurhorst
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Soulsex: Objevte znovu kouzlo fyzické lásky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Soulsex: Objevte znovu kouzlo fyzické lásky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eva-Maria Zurhorst. Číst Soulsex: Objevte znovu kouzlo fyzické lásky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Stále více manželským postelím vládne bezvětří. Zatímco ženy v dlouhodobých vztazích postupně ztrácejí na milování chuť, mužům ničí duši a potenci stres. Ať už se svým partnerem roky nespíte, nebo jen zřídka, nebo máte po krk sexu, který vás nenaplňuje – nic z toho není důvodem k rozchodu, studu ani k pochybnostem o sobě samých. Pouze nastal čas na nový začátek! Tak jako se z každého vztahu dříve či později plíživě vytratí zamilovanost, slábne postupně i touha. A právě tehdy přichází prostor pro lásku, a to i fyzickou. „Sex může být příčinou všech vztahových problémů, nebo jejich lékem,“ říká přesvědčeně Eva Maria-Zurhorst. V této knize ukazuje, jak moc je veškerá sexuální frustrace založená především na nedorozumění a nevědomosti. K naplňujícímu milostnému životu podle ní není třeba ani supermilenců, ani sexuálních bohyň, nýbrž mužů a žen, kteří budou ochotni porozumět jemné řeči svého těla. A znovu propojit sex se srdcem. Soulsex je nový, jemný a vysoce naplňující přístup k fyzické lásce, který působí ozdravně jak na neukojitelnou sexuální touhu, tak na sexuální nechuť. Jemně a bez námahy vrátí do vašeho těla život a pomůže vám s partnerem dosáhnout zcela nových, hlubších schopností vnímání. Konečně můžete jeden druhému opět důvěřovat a s požitkem se tělesné lásce oddat.


...oulsex - Objevte znovu kouzlo fyzické lásky - Eva-Maria Zurhorstová ... | Nakladatelství Synergie ... ... A znovu propojit sex se srdcem. Soulsex je nový, jemný a vysoce naplňující přístup k fyzické lásce, který působí ozdravně jak na neukojitelnou sexuální touhu, tak na sexuální nechuť. Jemně a bez námahy vrátí do vašeho těla život a ... Maria-Eva Zurhorst. Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Soulsex. Objevte znovu kouzlo fyzické lásky - Eva-Maria Zurhorst . ... Soulsex - Eva-Maria Zurhorst | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Soulsex. Objevte znovu kouzlo fyzické lásky - Eva-Maria Zurhorst . Stále více manželským postelím vládne bezvětří. Zatímco ženy v dlouhodobých vztazích postupně ztrácejí na milování chuť, mužům ničí duši a potenci stres. Podnázev: Objevte znovu kouzlo fyzické lásky - Stále více manželským postelím vládne bezvět...SOUVISEJÍCÍ KNIHY