Hlídková loď President Masaryk: z pohledu technika

Hlídková loď President Masaryk: z pohledu technika - Miroslav Hubert | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Miroslav Hubert
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Hlídková loď President Masaryk: z pohledu technika.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hlídková loď President Masaryk: z pohledu technika ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miroslav Hubert. Číst Hlídková loď President Masaryk: z pohledu technika Online je nyní tak snadné!

POPIS


Stručná historie největší československé válečné lodě z pohledu technika. Od projektu přes stavbu, službu na Dunaji v československé armádě a mobilizaci, po předání Německu po zániku Československa. Období druhé světové války pod vlajkou Kriegsmarine. Navrácení lodi z americké internace. Pokusy o znovuzprovoznění v poválečné československé armádě. Projekty na civilní využití a hořký konec. Obrazová příloha, výkresová dokumentace. Vydání 1., publikace výchází v řadě "Lodě v české minulosti".


...lídková loď President Masaryk -- z pohledu technika - Miroslav Hubert ... Hlídková loď President Masaryk z pohledu technika - Hubert ... ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je plně v provozu. Od 18. ... Ke knize "Hlídková loď President Masaryk -- z pohledu technika" doporučujeme také: Legendární parník Bohemia Hubert, Miroslav Hlídková loď President Masaryk: z pohledu technika je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Miroslav Hubert. Přečtěte si s námi knihu Hlídková loď President Masaryk: z pohledu technika na prazskamuzea1918-2018.cz Stručná historie největší československé válečné lodě z p ... Hlídková loď President Masaryk - Miroslav Hubert | Knihy ... ... .cz Stručná historie největší československé válečné lodě z pohledu technika. Od projektu přes stavbu, službu na Dunaji v československé armádě a mobilizaci, po předání Německu po zániku Československa. Období druhé světové války pod vlajkou Kriegsmarine. Navrácení lodi z americké internace. Pokusy o znovuzprovoznění v poválečné ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY