Bůh je větší než naše srdce

Bůh je větší než naše srdce - Johannes B. Brantschen | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Johannes B. Brantschen
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Bůh je větší než naše srdce.pdf


Chcete si knihu přečíst?Bůh je větší než naše srdce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Johannes B. Brantschen. Číst Bůh je větší než naše srdce Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha postních meditací švýcarského dominikána nad podobenstvím o marnotratném synu se dotýká základních duchovních otázek člověka – viny, odpuštění, láskyplného přijetí... V jednotlivých kapitolách, pojednávajících např. o diskrétnosti, bezmocnosti i síle Boží lásky, o odlišném „pracovním“ a „mzdovém“ řádu platícím u Boha, opravuje autor představu, kterou o Bohu mají mnozí lidé: Bůh není mrzutý mravokárce a mstitel, neřídí se podle schématu výkon – odměna, nezatracuje nikoho, ale je skutečně milujícím otcem, který chce, aby šel člověk životem jako svobodný a šťastný.


... větší než naše srdce. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Bůh je větší než naše srdce - Johannes B. Brantschen ... ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... BŮH JE VĚTŠÍ NEŽ NAŠE SRDCE. rád, jeho láska k nám nemá hranic: on sám je nekonečná láska. Zvídavý čtenář si rychle vyhledá, u kterých teologů jsem se především učil. Nemohu zde bohužel uvádět ... Bůh je větší než naše srdce - Johannes B. Brantschen ... ... . Zvídavý čtenář si rychle vyhledá, u kterých teologů jsem se především učil. Nemohu zde bohužel uvádět jejich jména, nicméně všem svým kolegům srdečně děkuji. Jedno jméno je však třeba zmínit výslovně - ernst ... Protože „Bůh je větší než naše srdce" (1Jan 3,20) - můžeme mu důvěřovat -, uskutečňuje usmíření tam, kde jej člověk o...SOUVISEJÍCÍ KNIHY