Emoce: Zbavte se zlosti, žárlivosti a strachu

Emoce: Zbavte se zlosti, žárlivosti a strachu - Osho | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Osho
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Emoce: Zbavte se zlosti, žárlivosti a strachu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Emoce: Zbavte se zlosti, žárlivosti a strachu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Osho. Číst Emoce: Zbavte se zlosti, žárlivosti a strachu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Mějte neustále na paměti, že problémy si vytváříte jen vy sami, říká mistr Osho, jenž se zaměřuje na běžné otázky současnosti viděné z pohledu pradávné moudrosti. V této knize zdůrazňuje, že základem všech složitých životních situací jsou silné emoce, které nejsme schopni zvládat, čímž narušujeme osobní i pracovní vztahy a negativně ovlivňujeme své zdraví. A navíc řešíme věčné dilema, protože nevíme, zda máme emoce vyjadřovat, nebo potlačovat. Osho nabízí třetí variantu, jíž je pochopení kořenů emocí, jejich pozorování a zvládání.


...Zbavte se zlosti, žárlivosti a strachu Autor: Osho Nakladatel: BETA Dobrovský EAN: 9788073066956 ISBN: 978-80-7306-695-6 Popis: 1× kniha, brožovaná, 129 stran, česky Rozměry: 11 × 17,5 cm Rok vydání: 2015 (1 ... osho - vyhledávání - Trh knih - můj antikvariát online ... . vydání) A navíc řešíme věčné dilema, protože nevíme, zda máme emoce vyjadřovat, nebo potlačovat. Osho nabízí třetí variantu, jíž je pochopení kořenů emocí, jejich pozorování a zvládání. (zbavte se zlosti, žárlivosti a strachu) Knihy s touto tématikou. Osho, Emoce - Zbavte se zlosti, žárlivosti a strachu, Beta-Dobrovský, 2015; Marc Bekoff, Emoce zvířat, Dialog, 2017; Lise Bourbeau ... Emoce: ... Emoce: Zbavte se zlosti, žárlivosti a strachu - Osho ... ... . (zbavte se zlosti, žárlivosti a strachu) Knihy s touto tématikou. Osho, Emoce - Zbavte se zlosti, žárlivosti a strachu, Beta-Dobrovský, 2015; Marc Bekoff, Emoce zvířat, Dialog, 2017; Lise Bourbeau ... Emoce: Zbavte se zlosti, žárlivosti a strachu 189,-169,-Není dostupné Emoce: Zbavte se zlosti, žárlivosti a strachu Mějte neust...SOUVISEJÍCÍ KNIHY