Podvojné účetnictví 2015

Podvojné účetnictví 2015 - Jana Skálová, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jana Skálová,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Podvojné účetnictví 2015.pdf


Chcete si knihu přečíst?Podvojné účetnictví 2015 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jana Skálová,. Číst Podvojné účetnictví 2015 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pro všechny, kteří mají zájem dobře se naučit podvojně účtovat, je zde tato kniha! Zaměřuje se na nejčastější účetní operace, které nastávají v praxi podnikatele. Výklad je jednoduchý a srozumitelný díky řadě příkladů. Vydání pro rok 2015 obsahuje aktualizaci na nové právní prostředí, tedy zejména na novou terminologii z občanského zákoníku a zákona o obchodních korporacích. Další novinkou jsou některé postupy podle nového zákona o obchodních korporacích, např. účetní a daňový pohled na zálohy na podíly na zisku a jejich zúčtování při rozhodování valné hromady schvalující účetní závěrku. Část knihy se věnuje také obsahu účetní závěrky, sestavení výkazů a obsahuje řadu příkladů na cash-flow.


... osnova pro podnikatele 2020 jasně a přehledně včetně rozdělení na aktivní a pasivní účty + verze pro tisk ... Podvojné účetnictví 2015 - Jana Skálová,kolektiv a | Knihy ... ... . Jak z předchozího odstavce vyplývá, účetnictví je to samé, co bylo dříve podvojné účetnictví. Zjednodušeně řečeno, v účetnictví se účtuje o stavu a pohybu majetku a jiných aktiv, závazků a jiných pasiv, dále o nákladech a výnosech a o výsledku hospodaření. Účtuje se tzv. POHODA je oblíbený ekonomický software na účetnictví pro malé, střední a větší firmy. P ... Účetní osnova ~ účtová osnova 2020 ... . Účtuje se tzv. POHODA je oblíbený ekonomický software na účetnictví pro malé, střední a větší firmy. Program je vhodný i pro účtující příspěvkové a nevýdělečné organizace. 2015 Do zákona o účetnictví se od roku 2016 vrátí jednoduché účetnictví pro vybrané subjekty. Foto: Fotolia . ... Fyzické osoby od roku 2004 musely přejít na daňovou evidenci, pokud nevedly podvo...SOUVISEJÍCÍ KNIHY