Táta to motá

Táta to motá - Ivona Březinová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Ivona Březinová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Táta to motá.pdf


Chcete si knihu přečíst?Táta to motá ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivona Březinová. Číst Táta to motá Online je nyní tak snadné!

POPIS


Popletené pohádky milují všechny děti. Hotovou expertkou je na ně teta Běta, jenže ta teď bohužel nemá čas a Šárce a Vaškovi bude pohádky před spaním povídat tatínek. Tedy, moc se mu do toho nechtělo, ale nakonec svolil s jednou podmínkou. Kousek pohádky bude číst Šárka, která už chodí do školy, a zbytek pak tatínek. Děti ale netušily, že táta pohádky motá úplně stejně jako teta. To budou tedy koukat! V knížce Táta to motá najdou čtenáři čtyři pohádky, respektive v každé pohádce se zamotaly dvě různé pohádky, a tak je jich vlastně osm. Na konci zamotané pohádky čekají na děti otázky, které je třeba odpovědět. Pokud se děti chtějí dovědět, jak to bylo v nepopletených pohádkách, na konci knížky najdou řešení, ale věřím, že většinu odpovědí budou děti určitě znát. Mohou si také zazpívat s pohádkovými hrdiny na nápěvy lidových písniček (jako např. Když jsem šel z hub, Až já pojedu přes ten les, Travička zelená, Šel zahradník do zahrady a další). …Sotva Maruška díru v ledu vysekala, mihla se v otvoru ploutev a vzápětí se z vody vynořila hlava zlaté rybky. „Děkuji ti, Maruško, žes nám v ledu vysekala díru. Hned se nám rybám lépe dýchá,“ řekla rybka. „Ráda se ti odměním. Pověz, co by sis přála.“ „Macecha mě poslala, abych sestře Poleně přinesla jahody,“ špitla Maruška nesměle. „Bez nich se nesmím vrátit. Přála bych si tedy trochu jahod.“… Knížka je určena jako „druhé čtení“. Pokud se vám pohádky, které tatínek Šárky a Vašíka vyprávěl, líbily, určitě si přečtěte Teta to plete a Teta to zase plete. Moje neteř Beatka zamotané a popletené pohádky miluje. Teď je už ve druhé třídě, a tak nám je čte už sama a je to docela legrace.


...áta to motá 2 Autor: Ivona Březinová Ilustrace: Eva Sýkorová-Pekárková Čte: Jaroslava Vokáčová Kniha: Táta to motá Autor: Ivona Březinová Ilustrace: Eva Sýkorová-Pekárková Čte: Jaroslava Vokáčová Vždyť tatínek je vypráví úplně stejně jako teta ... Táta to motá - Ivona Březinová, Eva Sýkorová-Pekárková ... ... . Ten táta to motá! 159 Kč 199 Kč - ušetříte 40 Kč (20 %) Skladem. Detailní informace; Uživatelské hodnocení ... Nejradši ze všeho však vypráví Šárce a Vašíkovi popletené pohádky. A co jich už bylo! Tentokrát teta Běta nemá čas. Pohádky před spaním bude povídat tatínek. Ale ouha! Děti nestačí kulit oči. Vždyť tatínek je vypráví úplně stejn ... Táta to motá | Albatros.cz ... . A co jich už bylo! Tentokrát teta Běta nemá čas. Pohádky před spaním bude povídat tatínek. Ale ouha! Děti nestačí kulit oči. Vždyť tatínek je vypráví úplně stejn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY