Pracoval jsem mnoho - Soupis výtvarného díla Josefa Čapka: Díl první: Kresba

Pracoval jsem mnoho - Soupis výtvarného díla Josefa Čapka: Díl první: Kresba - Pavla Pečinková | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Pavla Pečinková
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Pracoval jsem mnoho - Soupis výtvarného díla Josefa Čapka: Díl první: Kresba.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pracoval jsem mnoho - Soupis výtvarného díla Josefa Čapka: Díl první: Kresba ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavla Pečinková. Číst Pracoval jsem mnoho - Soupis výtvarného díla Josefa Čapka: Díl první: Kresba Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ucelené, mnohovrstevnaté a osobité umělecké dílo Josefa Čapka svázané do čtyř svazků sběratelské série, které se zdaleka vyjímají mezi běžnými knihami o výtvarných dílech. Je to (až s podivem) vůbec poprvé, co se někdo do unikátní Čapkovy výtvarné tvorby pustil do takové hloubky, pečlivě, znalecky a s unikátním grafickým zpracováním, které z celé série "Pracoval jsem mnoho" dělají samostatné umělecké dílo a osobní inspirativní galerii v jednom. První svazek Kresba, který mapuje Čapkovu kresbu, vychází nyní v nakladatelství 8smička a díky bádání autorky se čtenář seznámí s textem vztahujícím se nejen k dílům samotným, ale i k událostem Čapkova života, které jsou s kresbami napevno spojené. Knihu graficky zpracovala Barbora Toman Tylová a oceňované grafické studio Toman Design. Pracoval jsem mnoho – díl první: Kresba vychází v limitované edici v limitovaném nákladu 1 888 kusů a je vytištěna na speciálním druhu papíru, který je použit pro knižní zpracování v ČR zcela poprvé. Říkejte tomu, jak chcete: šperk knihovny, studna inspirací či kniha (nejen) tohoto podzimu. Důležité je, že její existence oslavuje i oprašuje výtvarného génia Josefa Čapka a dělá svět literatury znovu o poznání krásnější. Baleno v krabicích, přičemž jedna krabice obsahuje 4 kusy a má rozměry 29x22x30cm.


... jsem mnoho - Soupis výtvarného díla Josefa Čapka Autor: Pečinková, Pavla Nakladatel: 8smička EAN: 9788090718524 ISBN: 978-80-907185-2-4 Popis: 2× kniha, 1× Pouzdro, brožovaná, 648 stran, česky Rozměry: 20,5 × 27,5 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Soupisy | Knihy.ABZ.cz ... . vydání) Soupis výtvarného díla Josefa Čapka Díl první: Kresba Nakladatelství 8smička přichází s pátým titulem v pořadí. Cílem pro-jektu Pracoval jsem mnoho je vydání œuvre-katalogu / celkového soupisu originálních výtvarných prací Josefa Čapka, které se zachovaly v pozůstalosti a veřejných sbírkách. Soupis je rozvržen ... Pracoval jsem mnoho - díl první: Kresba vychází v limitované edici v limitovaném nákladu 1 888 kusů a je vytištěna na speciálním druhu papíru, který je použit pro knižní zpracování v ČR zcela poprvé. Říke ... Pracoval jsem mnoho - Soupis výtvarného díla Josefa Čapka ... ... . Soupis je rozvržen ... Pracoval jsem mnoho - díl první: Kresba vychází v limitované edici v limitovaném nákladu 1 888 kusů a je vytištěna na speciálním druhu papíru, který je použit pro knižní zpracování v ČR zcela poprvé. Říkejte tomu, jak chcete: šperk knihovny, studna ins...SOUVISEJÍCÍ KNIHY