Avlež Kífla

Avlež Kífla - Roald Dahl | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Roald Dahl
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Avlež Kífla.pdf


Chcete si knihu přečíst?Avlež Kífla ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Roald Dahl. Číst Avlež Kífla Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pan Hoppy by se klidně stal želvou, kdyby to znamenalo, že ho paní Silverová bude ráno hladit po krunýři a šeptat mu sladká slůvka. Pan Hoppy totiž žije sám a má dvě velké lásky: květiny, které pěstuje na balkoně, a ovdovělou paní Silverovou, jež bydlí pod ním. Paní Silverová bohužel miluje jen svou želvu Alfíka. Pan Hoppy ale vymyslí úžasný plán, jak z Alfíka udělat větší a lepší želvu. Bude vyžadovat trochu šikovnosti, velkou dávku trpělivosti a celkem 140 želv! Kniha je určena čtenáře od 6 let.


... Avlež Kífla od Roald Dahl? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst ... Avlež Kífla - všechna vydání | Databáze knih ... . 33 prodejen po celé ČR Pan Hups by se klidně stal želvou, kdyby to znamenalo, že ho paní Stříbrná bude ráno hladit po krunýři a šeptat mu sladká slůvka. Kniha Avlež Kífla Přidat komentář. IamReader. 12. května. Ne, tohle fakt ne. Dahl je skvělej spisovatel, celou jeho kolekci dětských knih (těch obsáhlejších jako je třeba Karlík, Matylda a pod.) jsem schopná doporučit, ale tuhle bych vymazala z povrchu světa. ... Avlež Kífla. Pan ... Avlež Kífla - Knihkupectví Luxor ... .) jsem schopná doporučit, ale tuhle bych vymazala z povrchu světa. ... Avlež Kífla. Pan Hoppy by se klidně stal želvou, kdyby to znamenalo, že ho paní Silverová bude ráno hladit po krunýři a šeptat mu sladká slůvka. Pan Hoppy by se klidně stal želvou, kdyby to znamenalo, že ho paní ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY