Pišlické příběhy

Pišlické příběhy - Filip Rychlebský | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Filip Rychlebský
DIMENZE
7,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Pišlické příběhy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pišlické příběhy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Filip Rychlebský. Číst Pišlické příběhy Online je nyní tak snadné!

POPIS


O tom, jakým způsobem se dá zachytit půvab dětských světů, vás přesvědčí knižní debut autora rozmanitého světa pišliků. Pokud netušíte, kdo jsou to pišlici, zkuste si je představit jako drobné postavičky vyřezané z višňového dřeva. Patrně znáte Pinocchia, nejproslulejší obživlou loutku rostoucí s každou další nezbedností, kterou provede. Pišlici jsou jeho pravým opakem - nemají nos, nožičky, ručičky, mají útlé tělo a jejich dobrodružství jsou psána dětskou fantazií. Obžívají až v rukou dětí, které si s nimi hrají. Více než pouhým příběhem hraček je tato kniha rozpustilým souborem vyprávění o opravdových kouscích našich (a možná i vašich) dětských potomků. Kniha je určena dětem ve věku od 6 let.


...d like to show you a description here but the site won't allow us ... Zdeňka Řezbová - Morávková ... . Audiokniha s písničkami nejen pro děti - Ukázka z povídky Prdlefuc Text- Filip Rychlebský Hudba/Aranžmá - Beata Hlavenková namluvil: Ivan Trojan zpívají: Milan Cais, Lenka Dusilová ... Pišlické příběhy. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze j ... ZRUŠENO/HLEDÁME NOVÝ TERMÍN - ČteFesT - Zahájení prvního ... ... . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... PIŠLIK. 3,052 likes · 44 talking about this. Svět pišlíka a jeho dřevěných hraček. Pišlické příběhy -...SOUVISEJÍCÍ KNIHY