Film a doba 3/2019

Film a doba 3/2019 - - | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Film a doba 3/2019.pdf


Chcete si knihu přečíst?Film a doba 3/2019 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Film a doba 3/2019 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Třetí číslo roku 2019 přináší ucelený tematický blok textů věnovaných Agnes Vardové. V uceleném bloku textů najdete například unikátní rozhovor s Rosalií Vardovou s přátelským přispěním Agnes Vardové nebo reflexe a úvahy nad vybranými filmy této slavné režisérky.V sekci Festivaly najde čtenář reporty z MFF Kralovy Varya z letošních Benátek, kde se objevil v hlavní soutěži po dlouhé době i český film (Nabarvené ptáče Václava Marhoula). V sekci Fórum čtenář najde rozhovor s Angelou Schanelecovou nebo poučený vhled do současné rumunské kinematografie. Přidáváme i rozhovor s Bohdanem Karáskem a text Milana Klepikova ve specifickém formátu "karlovarského deníčku". V rubrice „Kritika“ systematičtěji hodnotíme vybrané snímky (Nabarvené ptáče, Parazit, Slunovrat nebo Synonyma) a v sekci „Recenze“ (Mrtví neumírají, Bílý, bílý den, Příběh hraček 4, Tenkrát v Hollywoodu a další) se úsporněji zaměřujeme na filmy v české distribuci. V sekci Knihy najde čtenář recenzi monografie Beth Carrollové Feeling Film: A Spatial Approach nebo pohled na publikaci Jana Lukeše Miloš Forman v kostce. Pokračujeme také v nové rubrice „Domácí kino“ (Naše doba, Sedící slon). Přidáváme i ukázku ze scénáře filmu Karel, já a ty Bohdana Karáska.


...oba 3/2019 Nakladatel: Spolek přátel Filmu a doby EAN: ISBN: Popis: 1× kniha, brožovaná, 128 stran, česky Rozměry: 21 × 32 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Nakladatelství Spolek přátel Filmu a doby | Dobré Knihy.cz ... . vydání) ... Film a doba 2/2019. Film a doba 3/2019. Film a doba 4/2019. 2020. Film a doba 1/2020 ... Film a dobač. 3 2019 OBSAH Eva ZaoralováEditorial EZ, JK, MŠGlosy Festivaly Jaromír Blažejovský Otcové a matky, dcery a synové - Zápisky z Hlavní soutěže 54. MFF v... Vyšla FaD 3/2019. Téma: Agnès Varda │rozhovory s Angelou Schanelec a Bohdanem Karáskem │rumunský film po nové vlně │seriály Sarah ... Nakladatelství Spolek přátel Filmu a doby | KOSMAS.cz ... ... . MFF v... Vyšla FaD 3/2019. Téma: Agnès Varda │rozhovory s Angelou Schanelec a Bohdanem Karáskem │rumunský film po nové vlně │seriály Sarah Phelps a Nicolase Windinga Refna │kritiky (Slunovrat, Parazit, Synonyma) │recenze │festivaly (Karlovy Vary, Benátky, Locarno) │knihy a výstava │Do...SOUVISEJÍCÍ KNIHY