Koupě bytu pod lupou: aneb Jak úspěšně vybrat, financovat a koupit byt

Koupě bytu pod lupou: aneb Jak úspěšně vybrat, financovat a koupit byt - Evžen Korec, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Evžen Korec,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Koupě bytu pod lupou: aneb Jak úspěšně vybrat, financovat a koupit byt.pdf


Chcete si knihu přečíst?Koupě bytu pod lupou: aneb Jak úspěšně vybrat, financovat a koupit byt ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Evžen Korec,. Číst Koupě bytu pod lupou: aneb Jak úspěšně vybrat, financovat a koupit byt Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha je souborem velmi užitečných rad a praktických zkušeností, které ocení všichni, kdo zvažují koupi bytu nebo domu. Prostřednictvím rozhovoru s Evženem Korcem, generálním ředitelem společnosti EKOSPOL, která je lídrem českého developerského trhu, pronikne čtenář k samé podstatě realit. Tak uceleně, jak předkládá své poznatky z více než dvacetileté praxe v oblasti realit, je Korec dosud nikde nepublikoval. Řadu postřehů, které v souhrnu tvoří jeho know-how, zde čtenářům sděluje vůbec poprvé. Zvlášť přínosné je odhalení řady triků, které developeři vůči svým zákazníkům používají a také jednoduchý návod, jak zkontrolovat kvalitu provedení bytu.


...avení knihy "Koupě bytu pod lupou!" .. ... Lukáš Kovanda | Lukáš Kovanda ... . Odpovědi na tyto a další otázky najdete v nové unikátní knize „KOUPĚ BYTU POD LUPOU aneb Jak úspěšně vybrat, financovat a koupit byt ... Co je v domě, není pro mě! aneb Jak investovat do nemovitostí bez rizika a bez starostí 2014 Kniha Koupě bytu pod lupou aneb Jak úspěšně vybrat, financovat a koupit byt je v Přečtených Koupě bytu pod lupou: Jak úspěšně vybrat, financovat a koupit byt Kniha je souborem velmi užitečných rad a praktických zkušeností, které ocení všichni, kdo zvažují koupi bytu nebo domu. KONEČNĚ JE TO TU! VŠE CO POTŘEBUJE ... Koupě bytu pod lupou: aneb Jak úspěšně vybrat, financovat ... ... . KONEČNĚ JE TO TU! VŠE CO POTŘEBUJETE VĚDĚT O KOUPI BYTU NA JEDNOM MÍSTĚ! Zvažujete koupi bytu nebo domu? Chcete se vyhnout nejrůznějším c...SOUVISEJÍCÍ KNIHY