Pražská sonáta

Pražská sonáta - Bradford Morrow | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Bradford Morrow
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Pražská sonáta.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pražská sonáta ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Bradford Morrow. Číst Pražská sonáta Online je nyní tak snadné!

POPIS


Meta Tavernerová žijící v New Yorku se nemůže věnovat kariéře pianistky, ale jednoho dne se jí dostane do rukou notový zápis hudebního díla z konce 18. století. Je to pouze fragment, třetina sonáty od evidentně geniálního skladatele. Metě se podaří spojit se starou dámou jménem Otylie Bartošová, jejíž rodině kdysi sonáta patřila. Když v předvečer okupace prchala z Prahy, rozdělila rodina dílo na tři části, aby se nedostalo nacistům do rukou celé, kdyby se snad útěk nezdařil. Meta se pokusí dát všechny části zase dohromady a vydává se do Čech. Co když se však jedna z třetin nenachází v Praze uprostřed Evropy, ale v městečku Prague, zapadákově v Nebrasce? Napínavý detektivní román o záhadě mistrovské sonáty, jejímž autorem by mohl být samotný Mozart.


...ž je Pražská sonáta prošpikována odkazy a různými zajímavostmi s hudebního světa, kterému vůbec nerozumím, na čtení dalších stránek jsem se vždy těšila ... Pražská sonáta - Bradford Morrow | Elektronická kniha na ... ... . Líbilo se mi několik dějových linek v různých časových obdobích, oceňuju kolik si toho autor musel nastudovat, aby mohl psát o české historii, byť je ... Pražská sonáta. Přidat recenzi Magazín OKO (1) Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uži ... Pražská sonáta - Bradford Morrow | Kniha na Alza.cz ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Pražská sonáta. Bradford Morrow. Meta Taverne...SOUVISEJÍCÍ KNIHY