Čtyři klíče k životu

Čtyři klíče k životu - Ira Byock | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Ira Byock
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Čtyři klíče k životu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Čtyři klíče k životu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ira Byock. Číst Čtyři klíče k životu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Čtyři jednoduché věty – Prosím, odpusť mi, Odpouštím ti, Děkuji a Mám tě rád – mají obrovskou moc, díky níž dokážou napravit a pěstovat naše vztahy i náš vnitřní život. Tyto čtyři věty a jejich citový náboj nám mohou pomoci důstojně a poctivě vyřešit obtíže mezilidských vztahů. Mezinárodně uznávaný odborník v oboru paliativní péče dr. Ira Byock vysvětluje, jak můžeme v každodenním životě používat tato povzbuzující slova a jak díky tomu zlepšit svou citovou pohodu. Názorně ukazuje, že není zbytečné sdělovat lidem, které milujeme, tuto očividnou skutečnost. Na praktických příkladech vysvětluje, jak je dobré oprostit se od letité zášti a škodlivých emocí. Postřehy a příběhy dr. Byocka nám pomáhají vzájemně si odpouštět, oceňovat a milovat bližní a vážit si jich. Umožňují nám vést plnější život. Dr. Byock nám také ukazuje, že i na samém sklonku života je možné dosáhnout překvapivé míry citového uzdravení. Pocit celistvosti a naplnění lze prožít i po rodinné hádce, osobní tragédii či rozvodu, a dokonce i tváří v tvář smrti. Kniha Čtyři klíče k životu nás svou praktickou moudrostí a duchovní silou učí vážit si toho, na čem skutečně záleží.


...tyři klíče k životu. Ira Byock. Čtyři jednoduché věty - Prosím, odpusť mi, Odpouštím ti, Děkuji a Mám tě rád - mají obrovskou moc, díky níž dokážou napravit a pěstovat naše vztahy i náš vnitřní život ... Čtyři stříbrné klíče k srdcím Domovinky - YouTube ... . Kniha Čtyři klíče k životu nás svou praktickou moudrostí a duchovní silou učí vážit si toho, na čem skutečně záleží. Dr. Ira Byock je významný odborník v oboru paliativní péče, spisovatel a propagátor lepší péče o umírající. Svým výzkumem i knihami pomohl definovat kvalitu života a kvalitu péče o pacienty v ... Všechny informace o produktu Kniha Čtyři klíče k životu, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Čtyři ... Čtyři klíče k životu - Ira Byock | Knihkupectví SAMUEL ... . Svým výzkumem i knihami pomohl definovat kvalitu života a kvalitu péče o pacienty v ... Všechny informace o produktu Kniha Čtyři klíče k životu, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Čtyři klíče k životu. Čtyři jednoduché věty - ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY