Poslední romantik

Poslední romantik - Marko Čermák, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Marko Čermák,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Poslední romantik.pdf


Chcete si knihu přečíst?Poslední romantik ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marko Čermák,. Číst Poslední romantik Online je nyní tak snadné!

POPIS


Všechny podoby Markova životního trailu jsou zaznamenány podrobně a čtivou formou. Nová kapitola v knize se jmenuje Zapomenutá kapitolka, aktualizována a doplněna je bibliografie. Poutavé vyprávění doplňují téměř dvě stovky fotografií a autorových ilustrací, 32 stran barevných příloh a podrobně zpracovaná bibliografie a diskografie umělce. Marko Čermák (nar. 14. 2. 1940) je známý jako mnohostranně zaměřený umělec. Od šedesátých let 20. století byl nejbližším spolupracovníkem Jaroslava Foglara při tvorbě nových pokračování kresleného seriálu Rychlé šípy. Později se stal i „dvorním ilustrátorem“ souborné edice spisovatelova literárního díla. Na hudební scéně zase proslul jako průkopník hry na pětistrunné banjo a byl spoluzakladatelem hudební skupiny Greenhorns. Zároveň je však i celoživotním vyznavačem trampingu. Svým naturelem si u početného okruhu příznivců a kamarádů vysloužil charakteristiku „romantika prošlých časů“. Všechny podoby životního trailu čerstvého sedmdesátníka jsou podrobně zaznamenány a čtivou formou sepsány v Čermákových memoárech s názvem Poslední romantik.


... romantik Marko Čermák Nakladatel: Václav Vávra 2010 50+ videos Play all Mix - Pavla Forest a Honza Tláskal - Poslední romantik YouTube KRYŠTOF - Tak nějak málo tančím (Official video HD) - Duration: 3:08 ... Poslední romantik by Marko Čermák on Spotify ... . Warner Music Czech Republic 326,964 ... 50+ videos Play all Mix - POSLEDNÍ ROMANTIK YouTube Beautiful Piano Music 24/7 • Study Music, Relaxing Music, Sleep Music, Meditation Music Soothing Relaxation 4,753 watching Live now Find album reviews, stream songs, credits and award information for Poslední Romantik - Marko Čermák on AllMusic - 2010 Marko Čermák (* 14. února 1940 Praha) je český kreslíř, hudebník a tramp . Patří k předním českým bluegrasistům a kreslířům dobrodružných komiksů pro mládež.. Abs ... Poslední romantik - Marko Čermák - Supraphonline.cz ... . února 1940 Praha) je český kreslíř, hudebník a tramp . Patří k předním českým bluegrasistům a kreslířům dobrodružných komiksů pro mládež.. Abs...SOUVISEJÍCÍ KNIHY