Kája, super frája, a čtyřnozí kamarádi

Kája, super frája, a čtyřnozí kamarádi - D. L. Greenová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
D. L. Greenová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kája, super frája, a čtyřnozí kamarádi.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kája, super frája, a čtyřnozí kamarádi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor D. L. Greenová. Číst Kája, super frája, a čtyřnozí kamarádi Online je nyní tak snadné!

POPIS


Frajer, jakého svět neviděl, je konečně zase tady! Tuhle mě popadla touha starat se přes víkend o našeho třídního křečka Kadínka. Ani si neumíte představit, co všechno jsem kvůli tomu vytrpěl! Nejdřív jsem mámě slíbil, že se celej tejden budu sám starat o našeho psa Vajgla. Pak jsem se musel vypořádat s faktem, že děsivá Patricie Čeňková si chce Kadínka také půjčit. Lhát se nemá. Lidé by nikdy, za žádných okolností, neměli lhát. Ledaže si přejí vzít domů třídního mazlíčka a nechtějí, aby jim kvůli tomu někdo rozsápal obličej. Pro Kadínka jsem byl ochoten udělat cokoliv! Ale to jsem ještě netušil, do čeho se pouštím.


...super frája (BOX) D. L. Green, 2015 Koupit Koupit eknihu Nápověda - Podmínky užití - Napište nám - Dnes přidané knihy - Statistiky Kniha: Kája, super frája, a čtyřnozí kamarádi Autor: D ... Kniha Kája, super frája - Box - Greenová D. L. | knizniklub.cz ... .L. Greenová Další vyprávění třeťáka Káji, tentokrát se má postarat o třídního křečka Kadínka. Kája, super frája, a čtyřnozí kamarádi ... Edice Kája, super frája. Hmotnost 0,285. Typ Kniha Vazba vázaná s laminovaným potahem. Frajer, jakého svět neviděl, je konečně zase tady! Tuhle mě popadla touha starat se přes víkend o našeho třídního křečka Kadínka. Kája ... Kája, super frája, a čtyřnozí kamarádi - D. L. Greenová ... ... . Typ Kniha Vazba vázaná s laminovaným potahem. Frajer, jakého svět neviděl, je konečně zase tady! Tuhle mě popadla touha starat se přes víkend o našeho třídního křečka Kadínka. Kája, super frája (BOX) 2015; Týden bez televize 2014; Narozeninové překvapení 2014; Čtyřnozí kamarádi 2015; Jak se vyp...SOUVISEJÍCÍ KNIHY