Změna dodavatele energií – jak se nenechat oklamat

Změna dodavatele energií – jak se nenechat oklamat - Michal Eisner | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Michal Eisner
DIMENZE
9,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Změna dodavatele energií – jak se nenechat oklamat.pdf


Chcete si knihu přečíst?Změna dodavatele energií – jak se nenechat oklamat ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michal Eisner. Číst Změna dodavatele energií – jak se nenechat oklamat Online je nyní tak snadné!

POPIS


Zvolením vhodného partnera dodavatele energií skutečně lze výrazně snížit náklady. Zauvažovat o přechodu k jinému obchodníkovi se vyplatí. Tato publikace si neklade za cíl vybrat vám toho nejlevnějšího partnera. Nejlevnější koneckonců neznamená ani stabilní, ani spolehlivý. Pojmenuje však všechna podstatná měřítka, podle nichž je možno dobře zvolit a docílit tak jak úspory, tak i garance slušného zacházení. Kniha poskytne ucelenou představu o fungování této oblasti každodenního života a poskytne potřebné informace pro optimální využívání těchto služeb.


...ěna dodavatele energií - jak se nenechat oklamat" ... Změna dodavatele energií - jak se nenechat oklamat (Michal ... ... . 39 likes. Odběratelé sníží náklady na energie díky vhodnému výběru dodavatele. Naučí se, jak vyhodnotit akční nabídky, vyznat se v cenících... Obálka publikace Změna dodavatele energií - jak se nenechat oklamat "Internetem koluje celá řada komerčních článků o výhodách změny dodavatele, stejně tak je možno nalézt stejně tendenční sloupky, která pojmenovávají rizika takovéto volby. Kniha: Změna dodavatele energií - jak se nenech ... Změna dodavatele energií - jak se nenechat oklamat - TZB-info ... . Kniha: Změna dodavatele energií - jak se nenechat oklamat - Michal Eisner. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. ... > Změna dodavatele energií ... Změna dodavatele energií - jak se nene...SOUVISEJÍCÍ KNIHY