Posedlost láskou: a jiná znepokojivá odhalení

Posedlost láskou: a jiná znepokojivá odhalení - Frank Tallis | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Frank Tallis
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Posedlost láskou: a jiná znepokojivá odhalení.pdf


Chcete si knihu přečíst?Posedlost láskou: a jiná znepokojivá odhalení ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Frank Tallis. Číst Posedlost láskou: a jiná znepokojivá odhalení Online je nyní tak snadné!

POPIS


Víte, co je to Capgrasův blud či de Clérambaultův syndrom? Trápí někoho ve vašem okolí porucha s bludy žárliveckého typu? Či pouhý perfekcionismus? Jedná se o různé více či méně obskurní stránky fenoménu zvaného zamilovanost. Britský psycholog a psychoterapeut Frank Tallis se ve své praxi rád zabývá stinnými stránkami lidské psýchy. V této knize, k jejímuž napsání ho inspirovalo dílo římského filozofa Tita Lucretia Cara O přírodě, jenž mj. srovnává zamilování s šílenstvím, shromáždil příběhy svých pacientů, s nimiž se setkával při terapii a kteří tak či onak trpěli symptomy extrémní zamilovanosti, „abnormální lásky“, při níž je postižený sužován bludem, nedokáže objektivně posoudit situaci a žije jakoby v setrvalé halucinaci. Dvanáct příběhů pohybujících se na pomezí literatury faktu a beletrie zkoumá mnoho fascinujících podob lásky, její věčnost, destruktivitu a nekontrolovatelnost.


...t láskou je vizuálně povedená kniha, srdíčko z chilli papriček na přebalu knihy nám napovídá, že i když má publikace v názvu slovo „láska", o sladký románek se s největší pravděpodobností jednat nebude ... Posedlost láskou a jiná znepokojivá odhalení - Frank ... ... . Kniha Posedlost láskou: a jiná znepokojivá odhalení na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Posedlost láskou: a jiná... Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Posedlost láskou. Posedlost láskou Brožovaná bez přebalu lesklá. EAN: 9788026214908. Frank Tallis. a jiná znepokojivá odhalení. Manufacturer: PORTÁL. Varianta: Kniha 297 Kč. Další va ... Posedlost láskou: a jiná znepokojivá odhalení - | Kniha na ... ... . Posedlost láskou. Posedlost láskou Brožovaná bez přebalu lesklá. EAN: 9788026214908. Frank Tallis. a jiná znepokojivá odhalení. Manufacturer: PORTÁL. Varianta: Kniha 297 Kč. Další va...SOUVISEJÍCÍ KNIHY