Malé pikantní vraždy

Malé pikantní vraždy - Jussi Adler-Olsen | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jussi Adler-Olsen
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Malé pikantní vraždy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Malé pikantní vraždy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jussi Adler-Olsen. Číst Malé pikantní vraždy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Dvojice skvěle okořeněných zabijáckých jednohubek! Lars z povídky Malé pikantní vraždy vede v podstatě tuctový život do chvíle, než ho opustí žena a ocitne se na mizině. Naštěstí uplatní senzační podnikatelský záměr: z náhodně zaslechnutých ženských hovorů vyrozumí, která z dam se nadobro touží zbavit svého chotě, a těm pak za přiměřený honorář milerád vyhoví za předpokladu, že u toho nepoteče krev. Až se jednou ucho utrhne… V miniatuře Škvíra si zase autor pohrává s motivem z druhé světové války, jak ostatně s oblibou činí i v případech oddělení Q. Černá anekdota posluchače pobaví postupným rozkrýváním pointy a nemálo znepokojivým cynismem protagonisty.


...černý obchodní nápad a mrazivě záhadná vražda V povídce Malé pikantní vraždy se setkáváme s Larsem Hvillingem Hansenem, který vede v podstatě obyčejný život ... Malé pikantní vraždy : Detektívky, thrillery : Najlepšie ... ... . Až do chvíle, kdy ho opustí žena a on sám se navíc ocitne ve finanční tísni. Lars tak musí zvážit všechny možnosti. Malé pikantní vraždy Autor: Adler-Olsen, Jussi Nakladatel: Host EAN: 9788075779571 ISBN: 978-80-7577-957-1 Originál: Sma diskrete drab & Spraekken Překlad: Václavů, Kristina Popis: 1× kniha, vázaná, 104 stran, česky Rozměry: 12,5 × 19,5 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Lars z povídky Malé pikantní vraždy vede v podstatě tuctový život do chvíle, než ho opustí žena a ocitne se na mizině. Naštěstí uplatní senzační ... Malé pikantní vraždy - Jussi Adler-Olsen | KOSMAS.cz ... ... . vydání) Lars z povídky Malé pikantní vraždy vede v podstatě tuctový život do chvíle, než ho opustí žena a ocitne se na mizině. Naštěstí uplatní senzační podnikatelský záměr: z náhodně zaslechnutých ženských hovorů vyrozumí, která z dam se nadobro tou...SOUVISEJÍCÍ KNIHY