Jste na mizině? Vaše chyba: Jak vyjít s penězi

Jste na mizině? Vaše chyba: Jak vyjít s penězi - Larry Winget | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Larry Winget
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jste na mizině? Vaše chyba: Jak vyjít s penězi.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jste na mizině? Vaše chyba: Jak vyjít s penězi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Larry Winget. Číst Jste na mizině? Vaše chyba: Jak vyjít s penězi Online je nyní tak snadné!

POPIS


Autor si bere na paškál neschopnost lidí vydělat si a vyjít s penězi. Podle hesla „Pokud jste na mizině, můžete si za to sami“ se obrací na čtenáře a rovnou začíná: „Výmluvy mě nezajímají, tak se zvedněte z gauče a něco udělejte.“ Pak přicházejí na řadu jednotlivé tipy – čtenář se učí, jak si ujasnit základní cíle, sledovat výdaje, spočítat si rozpočet, určit si priority (autor zdůrazňuje klíčové životní hodnoty, jako je rodina a děti), nedělat dluhy a včas platit složenky, prostě užívat zdravý selský rozum, na který jako by se dnes zapomínalo.


...chyba - Jak vyjít s penězi , Author: Great Content s ... Jak vyjít s penězi? 9 tipů, jak ušetřit | Blesk.cz ... .r.o., Name: Jste na mizině? Vaše chyba - Jak vyjít s penězi , Length: 10 pages, Page: 1, Published: 2016-10-28 Issuu company logo Autor si bere na paškál neschopnost lidí vydělat si a vyjít s penězi. Podle hesla „Pokud jste na mizině, můžete si za to sami" se obrací na čtenáře a rovnou začíná: „Výmluvy mě nezajímají, tak se zvedněte z gauče a něco udělejte." Pak přicházejí na řadu jednotlivé tipy - čten ... Jste na mizině? Vaše chyba - Jak vyjít s penězi ... ." Pak přicházejí na řadu jednotlivé tipy - čtenář se učí, jak si ujasnit základní cíle, sledovat výdaje, spočítat si ... Název: Jste na mizině? Vaše chyba - Jak vyjít s penězi. Originální název: You´re Broke Because You Want To Be. Autor: Larry Winget. Překladatel: Hana Antonínová. Titul je zařazen do ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY