Rakovina a její poselství

Rakovina a její poselství - Lise Bourbeau | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Lise Bourbeau
DIMENZE
3,7 MB
NÁZEV SOUBORU
Rakovina a její poselství.pdf


Chcete si knihu přečíst?Rakovina a její poselství ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lise Bourbeau. Číst Rakovina a její poselství Online je nyní tak snadné!

POPIS


"Kniha přináší nový náhled na rakovinu. Představuje názory, které se liší od všeho, co bylo dosud na toto téma napsáno. Autorka používá dosud neznámý přístup, který vychází z tisíců reálných příběhů. Nabízí metody, které si nekladou za cíl boj. Ten si totiž vyžaduje tolik sil, že člověku pak nezbývá energie na nic jiného. Rakovina není osudovou ranou, nýbrž poselstvím, díky kterému byste měli najít štěstí a vnitřní mír. Rakovina tutíž nabízí příležitost ke změně, růstu a sebelásce. Kniha je určena lidem, kteří rakovinu prodělali i těm, kteří jsou právě nemocní; osobám, jež se bojí o své nemocné příbuzné; terapeutům; kteří se chtějí seznámit s novými způsoby léčby; všem osobám, jež se snaží rakovině předejít."


...ovina a její poselství . Lise Bourbeau; Lise Bourbeau ... PDF Lise Bourbeau ... . 4,8 . Sledovať autora . Ezoterika a duchovno Motivačná literatúra Jedlá a nápoje Spoločenské vedy Zdravie, životný štýl. Všetky knihy autora . Eugenika, 2014. Na sklade. Vydavateľstvo Eugenika, 2014. Kniha přináší nový náhled na rakovinu. ... Všechny informace o produktu Kniha Rakovina a její poselství - Bourbeau Lise, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Rakovina a její poselství - Bourbeau Lise. Rakovina a její poselství Autor: Bourbeau, Lise Nakl ... Rakovina a její poselství: Vliv bolesti z odmítnutí - Blog ... ... . Rakovina a její poselství Autor: Bourbeau, Lise Nakladatel: Eugenika EAN: 9788081003806 ISBN: 978-80-8100-380-6 Originál: Le cancer. Une livre qui donne de lespoir Překlad: Bervicová, Marie Popis: 1× kniha, brožovaná, 232 stran, česky Rozměry: 13 × 20 cm Rok vydání: 2014 (1. vydání) Kniha: Rakovina a její pos...SOUVISEJÍCÍ KNIHY