Hroši žerou trpaslíky!: Praktický průvodce světem hoaxů, fake news a dalších bulšitů

Hroši žerou trpaslíky!: Praktický průvodce světem hoaxů, fake news a dalších bulšitů - Alex Boese | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Alex Boese
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Hroši žerou trpaslíky!: Praktický průvodce světem hoaxů, fake news a dalších bulšitů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hroši žerou trpaslíky!: Praktický průvodce světem hoaxů, fake news a dalších bulšitů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alex Boese. Číst Hroši žerou trpaslíky!: Praktický průvodce světem hoaxů, fake news a dalších bulšitů Online je nyní tak snadné!

POPIS


Hoaxy, fake news, klamavá reklama a spousta dalšího balastu, to vše na nás útočí na sociálních sítích, internetu, v e-mailech, ale taktéž i ze stránek seriózně se tvářících médií. Žijeme ve světě, který je každým dnem falešnější, a to čím dál bizarnějším způsobem. Tato kniha je zábavnou, ale i poučnou historií městských legend, fíglů, švindlů, politického mlžení a dalších žvástů, které zaplňují moderní svět. Nejde však jen o sbírku fake news, nabízí i praktické rady, jak toto "smetí" odhalit a ignorovat.


...žerou trpaslíky!: Praktický průvodce světem hoaxů, fake news a dalších bulšitů Alex Boese Praktický a zábavný průvodce světem falše ... Eva Pilarová oslaví v říjnu 55 let na scéně velkými ... ... . Hoaxy, fake news, klamavá reklama a spousta dalšího balastu, to vše na nás útočí na sociálních sítích, internetu, v e-mailech, ale taktéž i ze stránek seriózně se tvářících médií. Hroši žerou trpaslíky!: Praktický průvodce světem hoaxů, fake news a dalších bulšitů Hoaxy, fake news, klamavá reklama a spousta dalšího balastu, to vše na nás útočí na sociálních sítích, internetu, v e-mailech, ale taktéž i ze stránek seriózně se tvářících médií. Praktický průvodce světem hoaxů, fake news a dalších bulšitů ... Nabízí exkurzi do světa, kde ... Hrosi zerou trpasliky 978 80 264 2716 2 | Sleviste.cz ... . Praktický průvodce světem hoaxů, fake news a dalších bulšitů ... Nabízí exkurzi do světa, kde ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY