Instantní macecha: Z bezstarostné dvacítky nevlastní mámou dvou dětí

Instantní macecha: Z bezstarostné dvacítky nevlastní mámou dvou dětí - Patricia Caliskan | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Patricia Caliskan
DIMENZE
9,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Instantní macecha: Z bezstarostné dvacítky nevlastní mámou dvou dětí.pdf


Chcete si knihu přečíst?Instantní macecha: Z bezstarostné dvacítky nevlastní mámou dvou dětí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Patricia Caliskan. Číst Instantní macecha: Z bezstarostné dvacítky nevlastní mámou dvou dětí Online je nyní tak snadné!

POPIS


Z bezstarostné dvacítky nevlastní mámou dvou dětíElla byla svobodná a bez závazků. A pak potkala Dana. Sexy, vtipného a rozvedeného otce dvou dětí. Všechno šlo hladce, dokud se Ella k Danovi nenastěhovala – v tu chvíli se z ní totiž stala nevlastní máma Ethana a Grace, a navíc panička hyperaktivního psa Starkyho. Jak se Ella vyrovná s Danovou perfektní ex-manželkou, kritickou tchyní a puberťačkou Grace? A uvědomí si, že se už nerozhoduje jen za sebe, ale i za rodinu, do které se přistěhovala?


...ostné dvacítky nevlastní mámou dvou dětí ... Kniha: Instantní macecha (Patricia Caliskan) | Martinus ... . Ella byla svobodná a bez závazků. A pak potkala Dana. Sexy, vtipného a rozvedeného otce dvou dětí. Všechno šlo hladce, dokud se Ella k Danovi nenastěhovala - v tu chvíli se z ní totiž stala nevlastní máma Ethana a Grace, a navíc panička hyperaktivního psa Starkyho. Ella byla svobodná a bez závazků. A pak potkala Dana. Sexy, vtipného a rozvedeného otce dvou dětí. Všechno šlo hladce, dokud se Ella k Danovi ... Instantní macecha | eKnihy, elektronické knihy, vaše ... ... . Všechno šlo hladce, dokud se Ella k Danovi nenastěhovala - v tu chvíli se z ní totiž stala nevlastní máma Ethana a Grace, a navíc panička hyperaktivníh Z bezstarostné dvacítky nevlastní mámou dvou dětí Ella byla svobodná a bez závazků. A pak potkala Dana. Sexy, vtipného a rozvedeného otce dvou...SOUVISEJÍCÍ KNIHY