Prostory: Průvodce tvorbou a obnovou veřejných prostranství

Prostory: Průvodce tvorbou a obnovou veřejných prostranství - - | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
9,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Prostory: Průvodce tvorbou a obnovou veřejných prostranství.pdf


Chcete si knihu přečíst?Prostory: Průvodce tvorbou a obnovou veřejných prostranství ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Prostory: Průvodce tvorbou a obnovou veřejných prostranství Online je nyní tak snadné!

POPIS


Základním předpokladem pro skutečně kvalitní proměnu nebo vytvoření nového veřejného prostranství (ať už jde o náměstí, park nebo vnitroblok) je zapojení uživatelů do jeho plánování i samotného vytváření. V této publikaci najdete přehledně popsané zásady a postupy, jak vytvářet veřejná prostranství, s přihlédnutím ke specificky českým podmínkám. Jsou v ní shrnuty zkušenosti Nadace Partnerství, která dlouhodobě pomáhá zlepšovat veřejná prostranství – tak, aby byla funkční, esteticky přitažlivá a stala se centrem společenského, kulturního i obchodního života v obci. Věříme, že pro vás všechny, kteří se chystáte veřejné prostory ve svých městech a obcích měnit nebo nově vytvářet, se tato kniha stane praktickým průvodcem.


... Průvodce tvorbou a obnovou veřejných prostranstv ... Eva Špačková - vsb.cz ... ... Základním předpokladem pro skutečně kvalitní proměnu nebo vytvoření nového veřejného prostranství (ať už jde o náměstí, park nebo vnitroblok) je zapojení uživatelů do jeho plánování i samotného vytváření. ... Prostory Průvodce tvorbou a obnovou ... PROSTORY - průvodce tvorbou a obnovou veřejných prostranství Základním předpokladem pro skutečně kvalitní proměnu nebo vytvoření nového veřejného prostranství (ať už jde o náměstí, park nebo vnitroblok) je zapojení uživatelů do jeho plánování i samotného vytváření. Portaro - Webový katalog knihovny. Send e-mail Pri ... Výsledky vyhledávání - "veřejná prostranství Česko" ... . Portaro - Webový katalog knihovny. Send e-mail Print links="view.exportLinks" jp-show-if-empty="true" jp-single-button-overwrite-link-text="'Export'" jp-dropdown ... Podtitul: Průvodce tvorbo...SOUVISEJÍCÍ KNIHY