Ekonomie bez mýtů a iluzí: Co říká pravice a levice a jak je to doopravdy

Ekonomie bez mýtů a iluzí: Co říká pravice a levice a jak je to doopravdy - Jan Urban | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jan Urban
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ekonomie bez mýtů a iluzí: Co říká pravice a levice a jak je to doopravdy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ekonomie bez mýtů a iluzí: Co říká pravice a levice a jak je to doopravdy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Urban. Číst Ekonomie bez mýtů a iluzí: Co říká pravice a levice a jak je to doopravdy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Politikové a média nás každý den zahrnují doporučeními a komentáři k různým ekonomickým otázkám a událostem. Jejich vyjádření znějí přesvědčivě a v souladu s intuicí. Nejde však jen o ekonomické mýty a iluze? Pravice i levice používá pro obhajobu svých názorů tvrzení, která nejsou nijak opodstatněná. Tato tvrzení si již přitom neustálým opakováním získala respekt a stala se téměř nerozlučnou součástí veřejné ekonomické argumentace. Často podle nich ekonomické události vysvětlují také sama média. Tato knížka vám pomůže se v nejčastějších ekonomických mýtech a iluzích zorientovat a pochopit, jak ekonomické záležitosti fungují ve skutečnosti. Dozvíte se, zda a proč jsou či nejsou opodstatněná prohlášení typu zvýšené výdaje státu vyřeší ekonomické problémy, ceny by měly být spravedlivé, honba za ziskem škodí, regulace snižuje efektivitu trhu, stát by měl být co nejmenší, trh podporuje osobní odpovědnost nebo široká vzdělanost zvyšuje úspěšnost moderních ekonomik a řada dalších. Srozumitelná a čtivá kniha je určena všem lidem, kteří se chtějí orientovat v ekonomicko-politických názorech a nespokojují se s jednoduchými a populistickými řešeními.


... bez mýtů a iluzí Co říká pravice a levice a jak je to doopravdy ... Ekonomie bez mýtů a iluzí - Co říká pravice a levice a jak ... ... . ... Co říká pravice a levice a jak je to doopravdy. ... Z obsahu knihy Ekonomie bez mýtů a iluzí. O autorovi 9 Úvodem 11 1. Ekonomické mýty a iluze 15 Kouzlo amatérské ekonomie 17 Ekonomie bez mýtů a iluzí -- Co říká pravice a levice a jak je to doopravdy - Urban, Jan ; Dozvíte se, zda a proč jsou či nejsou opodstatněná prohlášení typu - zvýšené výdaje státu vyřeší ekonomické problémy, ceny by měly být spravedlivé, honba za ziskem škodí, ... Ekonomie bez mýtů a iluzí: Co říká pravice a levice a jak je ... Ekonomie bez mýtů a iluzí - Co říká pravice a levice a jak ... ... ... Ekonomie bez mýtů a iluzí: Co říká pravice a levice a jak je to doopravdy je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Jan Urban. Přečtěte si s námi knihu Ekonomie bez mýtů a ilu...SOUVISEJÍCÍ KNIHY