Tohle byl můj pokoj

Tohle byl můj pokoj - Natálie Kocábová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Natálie Kocábová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tohle byl můj pokoj.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tohle byl můj pokoj ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Natálie Kocábová. Číst Tohle byl můj pokoj Online je nyní tak snadné!

POPIS


Román Tohle byl můj pokoj je generační výpovědí autorky, jež se blíží třicátému roku věku a čím dál víc si uvědomuje, co je v životě opravdu důležité. Její hrdinka se konfrontuje se svou minulostí, se svou rodinou a se smrtí, jejíž neustálou přítomnost v lidském životě si uvědomuje čím dál víc. Městský román překypující nadpřirozenými a halucinačními, až surreálnými obrazy vyjadřuje existenciální úzkost a strach před převzetím odpovědnosti a příklonu k prostým životním hodnotám. Kniha vychází s finanční podporou Ministerstva kultury České republiky. Natálie Kocábová vydala svou první básnickou sbírku, nazvanou Slyšíš mě?, roku 2003, když jí bylo pouhých sedmnáct let. O rok později následovalo vydání novely Monarcha Absint a pak další novely, povídky a básně. Kromě literatury se zabývá i psaním pro divadlo, známá je i jako hudebnice.Vydání knihy podpořilo Ministerstvo kultury České republiky.


...l můj pokoj Autor: Kocábová, Natálie Nakladatel: Argo EAN: 9788025712504 ISBN: 978-80-257-1250-4 Popis: 1× kniha, brožovaná, 364 stran, česky Rozměry: 13 × 20,5 cm Rok vydání: 2014 (1 ... Tohle byl můj pokoj - Natálie Kocábová — Kniha.cz ... . vydání) Román Tohle byl můj pokoj je generační výpovědí autorky, jež se blíží třicátému roku věku a čím dál víc si uvědomuje, co je v životě opravdu důležité. Její hrdinka se konfrontuje se svou minulostí, se svou rodinou a se smrtí, jejíž neustálou přítomnost v lidském životě si uvědomuje čím dál víc. Román Tohle byl můj pokoj je generační výpovědí autorky, jež se blíží třicátému roku věku a čím dál víc si uvědomuje, co je v životě opravdu důležité.Její hrdinka se k ... Tohle byl můj pokoj - Natálie Kocábová | Databáze knih ... . Román Tohle byl můj pokoj je generační výpovědí autorky, jež se blíží třicátému roku věku a čím dál víc si uvědomuje, co je v životě opravdu důležité.Její hrdinka se konfrontuje se svou minulostí, s... Všechny informace o produktu Kniha Tohle byl můj pokoj - Natálie ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY