Pytlácké historky z Brd

Pytlácké historky z Brd - Tomáš Makaj, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Tomáš Makaj,
DIMENZE
6,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Pytlácké historky z Brd.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pytlácké historky z Brd ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tomáš Makaj,. Číst Pytlácké historky z Brd Online je nyní tak snadné!

POPIS


Další svazek Brdské edice, jenž je zaměřen na jeden ze specifických fenoménů brdského regionu - na pytláctví. Jeho kořeny sahají do dávné historie, respektive do doby, kdy vzniklo právo lovu zvěře či ryb. Je důležité říci, že pytlácké historky jsou sesbírány z různých zdrojů a někdy můžeme o jejich pravdivosti zapochybovat. Historky se předávaly z generace na generaci jak písemně, tak i ústní tradicí. Ostatně vyprávění o přestřelkách a temných osudech hajných i pytláků se velmi často prezentovalo i při vyhlášených černých hodinkách a samozřejmě v hospodě u piva.


...ny informace o produktu Kniha Pytlácké historky z Brd II ... Česká současná literatura Knižní série: Pytlácké historky ... ... ., porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Pytlácké historky z Brd II.. Pytlácké historky z Brd II. Autor: Makaj, Tomáš a Šefl, Josef Nakladatel: Baron EAN: 9788088121466 ISBN: 978-80-88121-46-6 Popis: 1× kniha, vázaná, 88 stran, česky Rozměry: 15,5 × 22 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Koupit Koupit eknihu. Pytlácké historky z Brd čtenáře zavedou přímo do ... Pytlácké historky z Brd II. | Dumknihy.cz - knihy po všech ... ... . Pytlácké historky z Brd čtenáře zavedou přímo do nitra hlubokých brdských lesů za pytláky, myslivci i polesnými. Kniha obsahuje 88 stran poutavých příběhů od Tomáše Makaje a Josefa Šefla a je bohatě ilustrována dobovým materiálem. Pytlácké historky z Brd (Tomáš Maka...SOUVISEJÍCÍ KNIHY